• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Пожежа в квартирі матері та дочки, родина потребує допомоги


Пожежа в квартирі матері та дочки, родина потребує допомоги

 

Вчора ввечері, 15 червня по вул. Єськова, 8А в квартирі №47 дев'ятиповерхового житлового будинку сталася пожежа. Причина займання поки що встановлюється, але помешкання де проживають мати з донькою підлягає ремонту, що потрубує значних вкладень.

Наш кореспондент побував на місці події. Квартира, в якій сталася пожежа знаходиться на першому поверсі 9-поверхового будинку. Шукати довго не довелося - двері під'їзду і самої квартири були відкриті, щоб вивітрювався запах гару. В квартирі проживають мама з донькою випускницею. У кожної є своя кімната. Власниця квартири 44-річна Оксана Миколаївна Середа є приватним підприємцем - має невеличкий продовольчий магазин в селі Куликівського району, звідки сама родом. В цей час вона з сусідкою мила і чистила все, що можна на кухні, а дочка - в коридорі і в другій кімнаті, бо в її кімнаті згоріло просто все. Ось що розповіла Оксана Миколаївна:

- Ніщо не передбачало біди. Ми з дочкою знаходилися в більшій кімнаті, раділи тому, що вона успішно пройшла останній тест ЗНО з географії. Пожежа сталася раптово. Ми побачили щось схоже на салют і вирішили, що то була блискавка, і пішов за вікном дощ. Пройшло дві хвилини, донька встала і пішла в свою кімнату. Тільки хотіла відкрити двері, а звідти раптом вивалився клуб чорного диму. Вона як закричить: «Пожежа!» Ми зразу в чому були, вискочили з квартири попередити сусідів, щоб виходили з квартир. Викликали відразу рятувальників.Приїхали пожежні і поліція. Потім рятувальники викликали експертів, ті все перевірили і на перший погляд, вирішили, що причиною загоряння може бути ноутбук, який загорівся та вибухнув. Тепер чекаємо на їх висновок. Ноутбук був куплений на початку серпня 2020 року і знаходиться ще на гарантії. Але в кімнаті згоріло все: двері, стіл, стільці, диван, стелаж з книгами, шафа, люстра, також пошкоджений весь наш з донькою одяг, який висів у шафі-купе. Вогнем пошкоджені стіни, стеля та підлога.
Гаром покрилося все навколо: почорніли шпалери на стінах, стелі, і не тільки в маленькій кімнаті, де сталася пожежа, а й у великій, в коридорі, в туалеті, у ванній кімнаті, і навіть на кухні. Тобто пошкоджена повністю вся квартира. Добре, ще, що вона знаходиться на першому поверсі - не залиті водою квартири, які могли знаходитися нижче.

Жінка виявилася дуже скромною, було видно, що вона не розраховувала на якусь допомогу, а навпаки, відчувала почуття провини перед сусідами, що завдала їм неприємностей. Їй соромно за те, що, нібито з їхньої вини, тепер сусіди все миють, чистять і намагаються позбавитися від запаху диму і гарі. «Я просто по своїй натурі не звикла розраховувати на чиюсь допомогу, завжди покладалася тільки на свої сили», - крізь сльози зізналася Оксана.

Для тих, хто хоче допомогти родині, публікуємо номер карти ПриватБанку:

5168 7427 1266 8015 на ім’я Середа Оксана. Її номер моб. телефону: (098) 8423188.

Сім'я заздалегідь дякує всім, хто відгукнеться, за участь, небайдужість і допомогу!

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Єськова, допомога, Середа, пожежа

Добавить в:
 
 


Центр Комплект