• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Одинарні пам’ятники з крихти від компанії «Пам’ятники Львова»


Одинарні пам’ятники з крихти від компанії «Пам’ятники Львова»

 

Цілком зрозумілим є бажання родичів та друзів померлої людини достойно вшанувати її пам’ять. У цьому суттєву допомогу надає компанія «Пам’ятники Львова». По-перше, це стосується організації та проведення ритуальних заходів, а по-друге, компанія виготовляє різноманітні пам’ятники з мармуру чи граніту. Для виготовлення пам’ятника може бути застосований або цілісний камінь, або кам’яна крихта. Докладно з пропозиціями компанії можна ознайомитися на сайті http://www.pamyatnyk.lviv.ua/Kryxta_odynarni.html.

Технологія виготовлення виробів з кам’яної крихти 

За своїм складом виріб з крихти є композитним матеріалом. Наприклад, якщо мова йде про мармур, до складу матеріалу входять, крім мармурової крихти, ще цемент, щебінь, пісок і вода. З цих складових виготовляється суміш, яка заливається в спеціальну форму. У цій формі вона застигає, а для забезпечення підвищеної міцності виробу в нього закладається арматура. Після застигання останньою операцією є шліфування поверхні, аби надати їй красивого зовнішнього вигляду.

Готовий виріб виглядає не менш естетично, ніж плита з суцільного мармуру. Ту ж саму технологію застосовують до гранітної крихти, і вона виглядає не гірше, ніж цілісна гранітна плита. Технологіє є не надто складною, а це дозволяє виконувати виготовлення пам’ятників з крихти за невеликій термін.     

Властивості пам’ятника з крихти

Пам’ятники, виготовлені з мармурової чи гранітної крихти, відносяться до категорії бюджетних, а особливо невелику ціну мають одинарні пам’ятники, виготовлені за такою технологією. Але невелика ціна зовсім не є синонімом низької якості. Пам’ятники з крихти відрізняються міцністю та довговічністю, і терміни експлуатації пам’ятника з мармурової чи гранітної крихти фактично не поступається аналогічним виробам з цільного каменю. Компанія «Пам’ятники Львова» надає на такі вироби десятирічну гарантію. Крім того, що вони красиві самі по собі, їх можна ще прикрашати, вмонтовуючи в пам’ятник деталі з цільного каменю або пластини, на яких виконане гравірування.  

Крім виготовлення та встановлення пам’ятників (з цільного каменю чи з крихти), компанія пропоную замовникам різноманітні додаткові послуги. Виконується укладання керамічної плитки чи бруківки навколо місця поховання, оздоблення пам’ятників за бажанням замовників після закінчення церемонії похорон. При необхідності, може бути проведена реставрація пам’ятника, який вже довго перебував у експлуатації.   

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект