• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Дім з пласкою покрівлею: будуємо, як для себе


Дім з пласкою покрівлею: будуємо, як для себе

 

Якщо виникає бажання обзавестися заміським будинком, то для цього є два шляхи. Перший – купувати готовий дім, другий – купувати ділянку та замовити будівництво. У першому випадку доводиться брати те, що є. У другому – є можливість побачити втіленими у життя всі свої побажання та мрії.

Компанія КСК ХАУС виконує будівництво у Києві та області «під ключ». Замовникам пропонуються сучасні малоповерхові будинки з пласкою покрівлею, які відповідають вимогам всіх діючих стандартів та відрізняються екологічністю. На сайті компанії можна побачити результати будівництва домів з пласкою покрівлею у вигляді фотографій та описів.

Будинки з цегли 

Цегла недарма є одним з широко вживаних та популярних будівельних матеріалів. Перш за все, споживачів приваблює його міцність та довговічність. Цегла є універсальним матеріалом – з неї будуються домівки різноманітної архітектури та дизайну, і для кожного варіанту можна підібрати свій, найбільш придатний різновид цегли. Перевагою цього матеріалу є також його пожежна безпечність. Пропозиції компанії KCK HOUSE з приводу будівництва цегляних будинків можна побачити на сторінці https://kskhouse.com.ua/dom-iz-kirpicha/.

Ціни на будинки з пласкою покрівлею з цегли вираховуються спеціалістами компанії ще до початку робіт. Розрахунки виконуються, виходячи з метражу майбутнього будинку, кількості поверхів та особливостей його архітектури у відповідності до вимог замовника.  

Будинки з газоблоків

Газоблоки виготовляються з газобетону, у процесі виробництва якого всередині матеріалу відбувається хімічна реакція утворення водню. Водень утворює бульбашки та заповнює пори у матеріалі. Готовий матеріал має знижену питому вагу та відмінні тепло- та звукоізоляційні характеристики. Про можливість побудувати компанією KCK HOUSE дім з пласкою покрівлею з газоблоків можна прочитати на сторінці https://kskhouse.com.ua/dom-iz-gazobloka/.

Все процеси будівництва виконуються компанію силами власних кваліфікованих працівників, без залучення сторонніх організацій. При цьому використовується сучасне будівельне обладнання, якісні матеріали. Замовники отримують гарантію на побудоване житло. Що стосується питань, скільки треба мати коштів та як розрахувати кошторис на будівництво дома з пласкою покрівлею, то на всі подібні питання можна отримати вичерпні відповіді у фахівців компанії. Вони нададуть замовнику розцінки та кошторис на будівництво після узгодження всіх деталей та затвердження роботи.  

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект