• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Корюківський суд тепер під охороною. Один із чотирнадцяти на Чернігівщині


Талион

Корюківський суд тепер під охороною. Один із чотирнадцяти на Чернігівщині

 

У вівторок, 8 червня, територіальне управління Служби судової охорони в Чернігівській області офіційно прийняло під свою охорону приміщення Корюківського районного суду. Сусіди.City бачили цю подію.Хто охоронятиме суд

Громадський порядок та безпеку в суді забезпечуватимуть двоє співробітників Служби: командир відділення корюківчанин Дмитро Пелюх та чернігівець Ярослав Годун. Ці охоронці вже приступили до роботи.


Дмитро Пелюх та Ярослав Годун

А перед цим вони пройшли конкурсний відбір і спеціальну підготовку. Незабаром у корюківському відділенні буде й третій працівник, який нині бере участь у конкурсі. Для них у холі суду облаштували спеціальне місце.

Охоронятимуть чоловіки як працівників суду та відвідувачів, так і саме приміщення. У робочі години постійно чергуватиме двоє осіб. У вечірній та нічний час, а також у вихідні вони забезпечуватимуть зовнішню охорону об’єкта.

При потребі їх залучатимуть до підтримання громадського порядку під час проведення судових засідань.

Які вимоги до відвідувачів

Працівники Служби перевірятимуть документи у всіх відвідувачів установи, тому, вирушаючи до суду, обов’язково треба мати з собою паспорт чи інше посвідчення особи. Контролюватимуть, з якими речами приходитимуть люди, заборонені — можна буде залишити у спеціальній шафі, що встановили у холі.

У зв’язку з обмеженнями з приводу коронавірусного карантину, відвідувачам і працівникам суду на вході вимірюватимуть температуру тіла. Охоронці також слідкуватимуть, щоб усі перебували в захисних масках і проводили дезінфекцію рук. І самі вони мають бути в масках, гумових рукавичках та використовувати захисні окуляри.

Чим забезпечені охоронці

Охоронці мають право затримувати порушників правопорядку та передавати їх працівникам поліції. Для цього в них є необхідні засоби індивідуального захисту та оборони: шолом та щитки для захисту рук і ніг, панорамний протигаз, бронежилет другого класу, газовий балончик, пристрій для відстрілу гумових куль.
Згодом охоронців забезпечать вогнепальною зброєю

Охоронці пройшли спеціальне навчання по наданню першої медичної допомоги та забезпечені великою аптечкою, тому мають можливість до прибуття швидкої допомоги зробити все необхідне, щоб врятувати людські життя. На вході до суду встановлять відеокамеру. Є сучасний металошукач, кайданки тощо.

Урочистий момент

Приймали установу під охорону урочисто за участю всіх працівників Корюківського райсуду, міського голови Ратана Ахмедова та начальника райвідділу поліції Романа Солохненка.


Під час урочистого прийняття суду під охорону

Керівник територіального управління судової охорони полковник Олександр Рибак розповів про функції та можливості їхньої структури, яка, до речі, підпорядкована судовій гілці владі, а не Нацполіції. Фінансується вона з державного бюджету.

Голова суду Юрій Кутовий сказав, що працівники їхньої установи давно чекали на прихід Служби охорони в Корюківку. І хоча досі у них було все спокійно, тепер почуватимуться ще впевненіше.

І міський голова Ратан Ахмедов висловив задоволення, що суд надійно охоронятиметься, а відтак, фахівці працюватимуть спокійно, а відвідувачі почуватимуться безпечніше.

За доброю традицією Служби судової охорони співробітники вручили працівницям суду гарний букет і зробили колективне фото на згадку


Квіти вручили жінкам, працівницям суду

Корюківський районний суд став чотирнадцятим судом Чернігівської області та 257 в Україні, що перейшов під охорону місцевого територіального управління Служби судової охорони.

Ірина Гайова, Cусіди.Сіty. Фото: Наталія Рубей

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківський суд, охорона

Добавить в:
 
 


Центр Комплект