• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Артему Темчуру потрібні кошти на операцію


Талион

Артему Темчуру потрібні кошти на операцію

 

Привіт всім!!!

Наш шестирічний синочок Артемко з чотирьох років бореться за життя та вже знає, що таке операції, лікарняні палати, крапельниці, МРТ та що таке «боляче» по справжньому, як-то кажуть «без дурнів».

Так, знову невтішні новини.

Чергове контрольне МРТ ще у березні показало рецидив — продовжений ріст новоутворення. Дані МРТ я розіслав усюди, де мені могли допомогти — і в інститут нейрохірургії ім. А. П. Ромоданова, і в Охматдит, і в клініку у Туреччині, де ми лікувались раніше, і у РНПЦ нейрохірургії і неврології м. Мінськ, Республіка Білорусь. Відповідь від усіх була одна: чекаємо вас на операцію!!!

Попередня оцінка вартості лише препаратів та матеріалів для операції — 45-55 тисяч грн, але повна сума, думаю, буде значно більшою. Тому, на жаль, знову вимушений починати збір та бути заздалегідь вдячний усім небайдужим людям, хто виявить бажання нас підтримати та дати шанс на життя нашому любителю великих та маленьких котиків.


Прошу, будьте уважні та остерігайтесь повідомлень шахраїв, які можуть використовувати наші старі фото! Справжні реквізити та номери телефонів тільки ті, що вказані тут, все інше — це від шахраїв, в нас немає ніяких «довірених осіб», «карток волонтерських груп» та ін.!

Картка «ПриватБанку»:

5168 7422 2795 1625, Темчур Тетяна Миколаївна (мати).

Телефони: 097-077-30-66 Темчур Тетяна (мати), 099-195-74-75 Темчур Анатолій (батько).


Тижневик «Вісник Ч» №21 (1828), 27 травня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Артем Темчур, допомога, «Вісник Ч»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект