Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Фатальне невезіння Романа Стахіва: над кладовищем випав з повітряної кулі, вдарився головою об пам'ятник і загинув

Фатальне невезіння Романа Стахіва: над кладовищем випав з повітряної кулі, вдарився головою об пам'ятник і загинув

52-річний Роман Стахів — прилучанин. У 2014 році балотувався на посаду міського голови Прилук. Йшов самовисуванцем. Тривалий час займався поліграфічним бізнесом. Був головою спеціалізованої комісії по захисту дипломів за спеціальністю «Поліграфічні машини та автоматизовані комплекси» в Українській академії друкарства.22 травня ввечері біля села Кульчіївці Кам’янець-Подільського району на Хмельниччині він з дружиною і ще трьома пасажирами катався на повітряній кулі. Кажуть, пролітаючи над високовольтною лінією куля зачепила дроти, і її стало носити в різні боки, вертіло. З кошика випало четверо людей. Двоє з них — на місцеве кладовище. Один з них Роман Стахів.

Чоловік вдарився головою об пам’ятник. Лікарі намагалися врятувати Романа. Однак від отриманих травм він помер. Двоє тих, які залишилися в аеростаті, теж постраждали. Усіх потерпілих відправили до кам’янець-подільської лікарні.


У дружини Стахіва два відкритих переломи ноги. Любов Стахів — головний бухгалтер управління праці та соціального захисту населення Прилуцької міської ради.

«Поїхала на вихідні. Нікому не казала, куди. Наразі її немає на роботі», — розповіли колеги. У сім’ї Стахів дві дорослі доньки, живуть не у Прилуках.

Поліцейські відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 281 (порушення правил повітряних польотів).

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №21 (1828), 27 травня 2021 року. Фото з інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Роман Стахів, трагедія, Кам’янець-Подільський, повітряна куля, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в: