• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Україна виходить на фінішну пряму для запуску цивілізованого ринку землі – Кирило Тимошенко


Україна виходить на фінішну пряму для запуску цивілізованого ринку землі – Кирило Тимошенко

ПОЗИЦІЯУкраїна у 2021 році вийде на фінішну пряму у реалізації земельної реформи і відкриття цивілізованого ринку землі. Про це під час Всеукраїнського форуму "Україна 30. Земля" заявив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко."Завдяки Президенту України, завдяки Верховній Раді, Кабінету міністрів і завдяки громадам усі ми разом домоглися того, що земельна реформа пішла уже нарешті з великою швидкістю. І ми уже на фіналі того, аби запрацював повністю відкритий цивілізований ринок землі", - сказав Тимошенко.

Він наголосив, що центральна влада зацікавлена у тому, аби громади на місцях почали управляти землею.

"У громади з'являються додаткові кошти. А ми, особливо у рамках "Великого будівництва", завжди зацікавлені у тому, аби громада також співфінансувала проєкти, яку будуються, – передусім соціальна інфраструктура (школи, садочки, дороги і так далі)", - сказав заступник голови ОП.

Одним із основних документів, які регулюватимуть земельну децентралізацію, Тимошенко назвав законопроєкт №2194, який президент Володимир Зеленський підписав 24 травня. "Його можна назвати для громад земельною конституцією", - наголосив Тимошенко.

Водночас, додав заступник голови ОП, відкриття ринку землі та передача землі у розпорядження громадам означає велику відповідальність для місцевого самоврядування.

"Не всі громади ще розуміють, яка саме це відповідальність. Але я думаю, що у найближчий рік чи півтори усі зрозуміють, що це не тільки можливості. Це ще й відповідальність за те, що буде на землі у своїй громаді, хто буде нею управляти", - сказав він.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу президента, координатор "Великого будівництва" Кирило Тимошенко розповів про плани президентської програми на розвиток соціальної інфраструктури у регіонах України. У 2021 році має бути збудовано і відремонтовано 95 шків, 70 садочків, 80 стадіонів, 29 басейнів, 177 приймальних відділень у лікарнях. Також стартує розбудова 16 регіональних аеропортів. Окремо у рамках "Великого будівництва" почалася програма "Велика реставрація", в ході якої за три роки буде відновлено 150 пам'яток культури по всій Україні.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кирило Тимошенко, ринок землі, заступник голови Офісу президента

Добавить в:
 
 


Центр Комплект