• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігів відвідала посол Хорватії


Чернігів відвідала посол Хорватії

 

Сьогодні, 24 травня, Чернігів відвідала Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні пані Аніцея Джамич. Жінка побувала на зустрічі у міськраді і Чернігівському обласному філармонійному центрі.

Чернігівщина співпрацює з Хорватією з 2013 року. Із області експортується деревина та вироби з неї, харчові продукти, насіння олійних культур, іграшки, одяг. Хорватські партнери у попередні роки поставляли на Чернігівщину насіння кукурудзи для сівби, вироби з чорних металів.

Під час зустрічі у міськраді в режимі діалогу були обговорені потенційні напрямки співпраці.

Наприкінці спілкування відбулося традиційне вручення сувенірів та фотографування на згадку. Секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако вручив Аніцеї Джамич картину з пейзажем нашого міста.

У Філармонійному центрі Посла зустрічав генеральний директор – керівник художній мистецької установи Сергій Теребун, в.о. директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації Людмила Замай та представник «Молодих європейських послів» у Чернігівській області Назар Соломаха.

Аніца Джамич відзначила потужний творчий потенціал філармонійного центру і засвідчила готовність до поглиблення співпраці, основи якої закладено майже два десятиліття тому. Зокрема, хорватська сторона зацікавлена в участі колективів Чернігівського обласного філармонійного центру у фестивалях та інших мистецьких подіях, які проходять в Хорватії. І список таких подій великий.

Gorod.cn.ua за інформацією Прес-центру Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм та Прес-служби Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Посол, Хорватія, Ломако, Теребун

Добавить в:
 
 


Центр Комплект