Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Наїздив тисяч на двадцять. Нетверезий неповнолітній з Прибині на чужому мотоциклі збив дівчину

Радио
Радио

Наїздив тисяч на двадцять. Нетверезий неповнолітній з Прибині на чужому мотоциклі збив дівчину

Дорожньо-транспортна пригода, яка сталася у селі Прибинь на Корюківщині, дорого обійдеться двом місцевим неповнолітнім хлопцям. Сусуди.Сіty про те, що відбулося у віддаленому від райцентру населеному пункті.Правоохоронці
повідомили, що інформація про ДТП у Прибині надійшла до них зі служби «102» 16 травня о першій ночі. На 24-річну велосипедистку скоїв наїзд мотоцикліст. Транспортний засіб кермувальник залишив на місці пригоди, а сам зник. Потерпілій дівчині у корюківській лікарні надали меддопомогу, але від госпіталізації вона відмовилася.

Поліція швидко встановила особу водія. Ним виявився неповнолітній місцевий хлопець, який катався на мотоциклі свого товариша, теж неповнолітнього. Відомо, що перед цим приятелі разом відпочивали та розпивали алкогольні напої. Обоє були нетверезими.

Коли правоохоронці навідалися додому до кермувальника, той мирно спав

У хлопця є батьки, але мешкають вони із сином окремо, у різних населених пунктах. Він же проживає у Прибині з бабусею.

Попри те, що хлопець неповнолітній, він понесе відповідальність на загальних засадах, адже змінами у законодавстві передбачено, що відповідальність настає з 16-річного віку. Отож на водія, який збив велосипедистку, склали чотири адміністративні матеріали, які вже передали до суду: за керування транспортним засобом у нетверезому стані, відсутність посвідчення водія, за скоєння ДТП і залишення місця пригоди.

Правоохоронці кажуть, що хлопця чекають значні штрафи — «наїздив» на понад 20 тисяч гривень. Понесе відповідальність і його неповнолітній друг, який передав свій мотоцикл нетверезій особі. За це передбачений штраф — 17 тисяч гривень.

Наталія Рубей, Сусуди.Сіty

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДТП, Прибинь, Корюківщина

Добавить в:
 
 


Центр Комплект