• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Городи чекають розсади. Що пропонують на ринку?


Городи чекають розсади. Що пропонують на ринку?

 

Хоч травень не часто нас радує теплою погодою, ті, хто наростив розсаду для продажу, вже жваво квапляться з нею на ринок. Тому ті, хто не встиг чи полінувався самостійно посіяти насіння, без проблем можуть придбати її на місцевому ринку.
У четвер 6 травня, у базарний день, на ринку в Городні пропонували ранні сорти капусти, помідорів, перцю, огірків та селери. Ціни не значно зросли від попереднього року. Десяток саджанців капусти можна придбати по ціні від 15 до 20 гривень, десяток красивих, витягнутих перців – за 25-30 гривень.


У Ірини Апецько найбільший вибір розсади. Жінка вже близько п’ятнадцяти років торгує нею на місцевому ринку. Тому вона знає, що найчастіше купують городянці, і має що їм запропонувати. У цієї господині можна придбати розсаду капусти по 20 гривень за десяток, а помідори цінить по 20 та 40 гривень. На запитання, чому така різниця в ціні, Ірина Семенівна відповідає:

—Якщо купувати помідори з ящика, вони обійдуться по 20 гривень за десяток, а якщо покупець обирає помідори в пластикових касетах, вже пікірувані, то доведеться заплатити 40 гривень за десять штук. Також пропоную покупцям розсаду селери, яка вартує 30 гривень за десяток та огірків, які ростуть у стаканчику, за один саджанець яких прошу 10 гривень.

Продавчині всі в один голос говорять, що ще не розпочалась гаряча пора з продажу розсади, адже підводить погода. Травень холодний, а розсада боїться таких перепадів температури. Всі сподіваються, що з покращенням погодних умов продажі зростуть, адже наші українці звикли працювати на землі.

Джерело: газета "Новини Городнянщини"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: розсада, городи, ринок, Городня, Апецько

Добавить в:
 
 


Центр Комплект