Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Обпечену трирічну Єву Харченко перевели з реанімації

Обпечену трирічну Єву Харченко перевели з реанімації

Трирічну Єву Харченко з села Високе на Борзнянщині, яка потрапила до обласної дитячої лікарні з 47 відсотками опіків, нарешті перевели з реанімації у хірургічне відділення. У дівчинки глибокі опіки кистей рук та обличчя. Потрібно робити пластичні операції в Києві. А поки медики стараються залікувати дівчинці рани.


Єва Харченко

20 квітня мати Єви пішла за старшим сином 6-річним Владиком до дитсадка. Трирічні двійнята Єва та Богдан залишилися в хаті самі. В той час і виникла пожежа. За версією рятувальників, діти могли гратися сірниками. Припускають, через це загорівся диван. Богдан загинув. Єву врятували. Її у вкрай важкому стані привезли до лікарні.

Аби врятувати дівчинку, гроші збирали усім миром — скидали на картку матері Тетяні Харченко. Та знайшлися падлюки, які скористалися бідою і довірливістю жінки. Під приводом допомогти вивідали у неї дані і вкрали з картки шість тисяч гривень. Вона зробила іншу, з неї теж трохи поцупили. Заблокувала. Відкрила третю.

Тепер жінка нікому не довіряє. І не відповідає на дзвінки незнайомих. Не гоже клясти людей, але не можу стриматися. Хай ті гроші, що вони вкрали, підуть шахраям на ліки.

Тримаємо кулаки за Єву. Хто може, помоліться! Дитина потихеньку одужує. Сама сидить, потрошку їсть (у неї обпечені дихальні шляхи), дивиться мультики і звісно іноді вередує. Бо лікування опіків і перев’язки це дуже боляче.

А тим часом поліція розслідує кримінальне провадження, відкрите після пожежі за фактом порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людини (частина 2 статті 270). Санкція по цій етапі від трьох до восьми років тюрми.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №19 (1826), 13 травня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пожежа, опіки, Єва Харченко, село Високе, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в: