• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чотиризірковий готель «Слов'янський» не продали з шостої спроби. Покупців лякають борги?


Чотиризірковий готель «Слов'янський» не продали з шостої спроби. Покупців лякають борги?

 

Шоста спроба продати чотиризірковий готель «Слов’янський» у Новгороді-Сіверському виявилася марною. На аукціоні 28 квітня охочих купити його за 52,6 мільйона гривень не знайшлося.— Сподіваємося, сьома спроба буде вдалою, — не втрачає надії 49-річна Ірина Зєнкова, в. о. директора Державного комерційного підприємства «Готель «Слов’янський».

— Ірино Миколаївно, його не хочуть брати через те, що існують борги по зарплаті і податках? Це велика сума?

— Заборгованість по зарплаті не за один і не за три місяці. За умовами конкурсу, новий власник має все погасити.

Торік у вересні на аукціоні «Прозорро» готель продали з четвертої спроби за 28,8 мільйона гривень. Але угоду з продажу розірвали, бо переможець аукціону Роман Кійовський так і не сплатив гроші.

У всіх інших випадках торги не відбулися через відсутність покупців.

«Слов’янський» продають з липня 2020 року. Збудували у 2004 році за 108 мільйонів бюджетних гривень з ініціативи президента Леоніда Кучми. Начебто для того, аби прийняти керманичів Росії та Білорусі. Площа готелю 5 тисяч квадратних метрів, 30 номерів від бюджетного класу «стандарт» до президентських апартаментів. Ресторан, конференц-зал, салон краси, тренажерний зал, більярд-клуб, турецька лазня, сауна з басейном, диско-бар. У складі майнового комплексу є також котельня та гараж. Туристів було мало. І з часом почали накопичуватися збитки. У квітні 2014 року обласна рада зверталася до уряду з проханням передати «Слов’янський» у комунальну власність. Тоді місцева влада сподівалася створити спеціалізоване підприємство, що зароблятиме гроші. Та на той час готель вже потребував ремонту на суму понад два мільйони гривень. Знайшли інший вихід — продати. До передачі готелю у Фонд держмайна він дофінансовувався з обласного бюджету. Частина цих грошей йшла на оплату енергоносіїв. На початку року через заборгованість у 143 тисячі гривень відключили газ. Тільки за два тижні вдалося погасити борг.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №19 (1826), 13 травня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: готель «Слов’янський», Новгород-Сіверський, аукціон, Ірина Зєнкова, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
 
 


Центр Комплект