• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Де здати медичні аналізи в Чернігові


Де здати медичні аналізи в Чернігові

 

АКТУАЛЬНО Лікарні та лікувальні процедури – лише вершина айсбергу під назвою «Здоров'я». За лікуванням ми звертаємося, коли вже несила терпіти. Але ж варто зосередитися на двох інших аспектах медицини – і серйозних проблем можна уникнути. Їхні імена – Профілактика і Діагностика.Здоровий спосіб життя – половина успіху. Друга половина – своєчасне виявлення неполадок в організмі, яке допоможе вжити необхідних заходів і перемогти можливу недугу на початку її розвитку. На жаль, традиційні лікарні, які дісталися нам у спадок з радянських часів, зосереджені якраз на видимій частині – лікуванні хвороби. А ось діагностика шкутильгає. На щастя, останнім часом серйозну допомогу в цьому питанні надають приватні клініки і лабораторії.

Навіть у невеликих містах відкриваються все нові і нові медичні лабораторні центри, які надають максимально зручний сервіс в найкоротші терміни (а це дуже важливо, коли ми говоримо про своєчасне виявлення проблем). Конкуренція між ними – на руку пацієнтам, які нарешті мають можливість отримувати точні і максимально деталізовані результати аналізів будь-якого типу на найвищому рівні.

При цьому, в таких медичних центрах відвідувачі позбавлені традиційних «принад» державних установ. Ні тобі черг, ні «я тільки на хвилинку запитати», ні поборів під виглядом благодійної допомоги... Все дуже зручно і прозоро: записатися можна дистанційно (за це, як правило, ще й знижки передбачені), домовитися про конкретний час, заплатити за якісну послугу офіційно через касу або онлайн. І конфіденційно на електронну пошту (а не в коробочці біля реєстратури, де кожен шукає свій папірець) отримати точні вичерпні результати і засновані на них висновки.

Сучасні медичні лабораторні центри – той стандарт, до якого необхідно прагнути і державній системі охорони здоров'я. Сподіваємося, що комунальні лікарні та поліклініки з часом зможуть підкорити цю планку. А поки доводиться обирати: або якісний швидкий сервіс в приватних лабораторіях, або умовно безкоштовні аналізи в поліклініках.

Медичний центр «Еліт»
У закладі працюють спеціалісти, що надають практично увесь спектр медичних послуг, як для дорослих, так і для підлітків та дітей – терапевти, хірурги, педіатри та стоматологи. А з 15 травня відкривається ще й кабінет судинної хірургії спеціалісти якого спеціалізуються на безопераційному лікуванні варикозного розширення вен.

У центрі можна здати практично усі аналізи, які наразі існують в галузі медицини. Від традиційних заборів крові або сечі до найскладніших гістологічних та цитологічних досліджень. Тобто, пацієнти медичного центру «Еліт» можуть отримати в ньому аналізи практично будь-якого спектру, який існує на сучасному ринку медичних послуг.

У медичного центру укладений договір з мережею Європейських лабораторій, що гарантує можливість робити дослідження за допомогою сучасної сертифікованої апаратури залучаючи найкращих фахівців. Це, у свою чергу, гарантує найвищий рівень роботи та достовірність результатів.

Та й результат можна отримати у максимально стиснуті терміни. В залежності від складності аналізу – або того ж дня, або протягом найближчих трьох діб. Результат пацієнт може отримати у медичному центрі «Еліт» як під час власного візиту, так і в електронному вигляді.

Також тут надають послуги з діагностики за допомогою холтеру, ЕКГ та апарату УЗД. Існує велика кількість різних захворювань зі схожими проявами. Тому, всебічне обстеження функцій організму лікарем та лабораторні аналізи у поєднанні з УЗД, ЕКГ та холтер-моніторингом значно підвищують точність діагностики. А точний діагноз це головна запорука правильного та ефективного лікування.

Медичний центр «Еліт» може надавати послуги також поза межами Чернігова. Ви можете замовити забір аналізів, огляд лікарем, ЕКГ, УЗД тощо.

Медичний центр «Еліт»

• вул. Олександра Молодчого, 12
• (0462) 610-051, (093) 103-21-03, (098) 103-21-03, (095) 920-53-59
https://www.elit.clinic/
https://www.facebook.com/elitchernigov/
  https://www.instagram.com/elit_clinic_che/?igshid=h7diyhklsgfw


Медичний центр «Медпроф»У медичному центрі «Медпроф» можна здавати великий перелік аналізів: біохімія, гормони (статеві, щитовидної залози), онкомаркери, TORCH-інфекції, а також найактуальніші наразі аналізи на COVID-19:
• ПЛР (мазок на визначення вірусу на слизовій оболонці дихальних шляхів) як в діагностичних цілях, так і для виїзду за кордон;
• визначення імуноглобулінів М та G в крові пацієнта;
• швидкий тест на коронавірус.

У медичному центрі завжди готові розрахувати вартість забору аналізів за телефоном та особисто. Фахівці центру «Медпроф» мобільні, а тому можуть проводити забір аналізів навіть вдома у пацієнта. І ця послуга досить популярна – до лабораторії часто звертаються близькі людей які через свій фізичний стан або через патологію не мають можливості завітати до мед центру особисто.

Окрім аналізів тут також можуть запропонувати консультації вузьких спеціалістів, таких як: кардіолог, дерматолог, невропатолог, ортопед-травматолог, гінеколог. Також є можливість потрапити на прийом до терапевта, якщо з якихось причин ваш сімейний лікар недоступний для запису.

Окрім вищеперерахованого хочеться звернути увагу на те, що навіть під час карантину на відміну від державних лікарень, центр «Медпроф» проводить періодичні та попередні медичні огляди для роботи, оформлення санітарних книжок та сертифікатів психіатра і нарколога.

Медичний центр «Медпроф»
• м. Чернігів, вул. Рокосовського, 49а
• (093) 692 40 00, (068) 228 38 34

Сайт: https://www.medprof-chernigiv.com.ua/
Ми у соціальних мережах: 
Facebook 
Instagram 


Незалежна лабораторія «Інвітро»Незалежна
лабораторія «Інвітро» – це понад 500 видів досліджень, які проводяться на лабораторному обладнанні від виробників Швейцарії, Франції, США та Німеччини з використанням тест-систем провідних світових брендів. В лабораторії діє система внутрішнього та зовнішнього контролю якості, що підтверджено чисельними міжнародними сертифікатами. Використання одноразових вакуумних систем та маркування пробірок індивідуальними штрих-кодами гарантують безпечність і достовірність усіх досліджень. Перед відправленням пацієнту результати аналізів проходять подвійне підтвердження – медичне та технологічне, а отримати їх можна у зручний для вас спосіб: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті або безпосередньо у медичному офісі.

В чернігівських офісах «Інвітро» доступний увесь спектр досліджень: гематологічні, біохімічні, гормональні, імунологічні, цитологічні, генетичні, діагностика інфекційних захворювань, а також COVID-діагностика. Зокрема – нов.ий кількісний тест Abbott на антитіла IgG до S-білку SARS-CoV-2. В «Інвітро» лояльна цінова політика, наразі лабораторія знизила до 50% вартість 20 тестів. Повний перелік поточних акційних пропозицій можна подивитися на сайті: https://www.invitro.ua/ua/ak/.

«Інвітро» – більше ніж лабораторія. В медичних офісах компанії ви отримаєте комплекс послуг: безкоштовну консультацію лікаря щодо результатів аналізів, внутрішньом’язові і внутрішньовенні ін’єкції та крапельниці під наглядом лікаря. В Чернігові пацієнти «Інвітро» також можуть скористатися зручним та безпечним сервісом виклику медичної бригади додому, вартість якого – 170 грн у межах міста на усі аналізи, включно з тестами на коронавірус.

Незалежна лабораторія «Інвітро»
Адреса: м. Чернігів, вул. 1-го Травня, 161 та вул. Івана Мазепи, 2-б
Телефон: 0 800 302 200 (безкоштовно на території України)
Сайт: https://www.invitro.ua/ua/
Ми у соціальних мережах: https://www.facebook.com/ua.invitro/, https://www.instagram.com/invitro.ua/
Графік роботи: по буднях з 7:00 до 16:00; у суботу з 8:00 до 14:00; неділя вихідний


Лабораторія Тест Лаб ЦентрВчасна діагностика – ключовий засіб для того аби захиститися від коронавірусу. Саме тому важливо знати: чи захворіла людина, чи є вона переносником інфекції, чи може заразити інших…

Діагноз COVID-19 може бути підтверджений лише лабораторним методом діагностики. Крім того, це потрібно і здоровим людям, адже сьогодні результати тестувань – обов’язкова умова для тих, хто планує подорожі за кордон з робочою, навчальною чи туристичною метою або ж повернувся з країни, яка входить до списку країн «червоної зони».

Швидко пройти процедуру та отримати результати в Чернігові можна у лабораторії Тест Лаб Центр. Тут доступні як ПЛР-тестування (результат – за 24 години) так і експрес-тест, результат якого буде відомий вже за 15 хвилин.

Максимальну увагу тут приділяють безпеці пацієнтів і персоналу. Фахівці лабораторного центру працюють у спеціальному одноразовому одязі, масках та окулярах. Усі поверхні постійно обробляються спеціальними дезінфікуючими засобами. Також для відвідувачів та працівників є засоби для індивідуальної дезінфекції рук. У приміщенні центру постійно працюють унікальні інноваційні бактерицидні опромінювачі «UV- BLAZE», призначені для профілактичної дезінфекції повітря закритих приміщень у присутності людей шляхом опромінення прямим бактерицидним ультрафіолетом верхньої частини приміщення.
Підготовка до тестування на коронавірус передбачає деякі обмеження. Здавати ПЛР-тест найкраще вранці, одразу після нічного сну. За 6 годин до тесту варто утриматися від вживання лікарських засобів для зрошення ротоглотки та призначених для розсмоктування. За 3–4 години – не їсти, не пити, не жувати гумку, не курити, не чистити зуби, не полоскати рот і горло.

Вартість тестів
• ПЛР (швидкий – результат готовий уже за кілька годин, при необхідності його можна роздрукувати прямо в аеропорту) – 1000 грн
• ПЛР-тест з перекладом на англійську для виїзду за кордон – 700 грн
• ПЛР-тест для медзакладів та додатку «Дій вдома» (у випадку негативного результату тесту – автоматичне зняття у додатку обмежень з людини, що перебуває на самоізоляції) – 600 грн
• Експрес-тест – 350 грн

Медична лабораторія Тест Лаб Центр

• вул. Гетьмана Полуботка, 16, м. Чернігів
• (093) 209-20-86; (068) 384-47-96
Графік роботи: понеділок–п'ятниця з 8:00 до 15:00; субота–неділя з 8:00 до 12:00
https://www.facebook.com/testlabcentre.info

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: медичні аналізи, аналізи Чернігів, лабораторний центр, Еліт, медогляд Медпроф, Івітро, Test Lab, тестування

Добавить в:
 
 


Центр Комплект