• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Міні екскаватори: вигідна оренда у Львові


Міні екскаватори: вигідна оренда у Львові

 

Для виконання робіт на будівельних майданчиках та під час створення інженерних мереж потрібна різна спецтехніка, у тому числі універсальні міні екскаватори. Такі машини використовуються при ритті фундаментів, копанні траншей, котлованів під водойми, септики, комунікації. Якщо вам потрібна оренда міні екскаватора у Львові на вигідних умовах, звертайтесь в компанію СтрийКумБуд.

Ви зможете замовити міні екскаватор у Львові за доступною ціною, з наданням послуг кваліфікованого водія-оператора. Власний парк спецтехніки компанії має досить широкий асортимент транспортних, будівельних та вантажних засобів. Міні екскаватори пропонуються з різною вантажопідйомністю – від 3 до 8 т. Крім цих машин у вас є можливість орендувати самоскиди, вантажні евакуатори, самохідні бетонні міксери та не тільки.

Переваги оренди міні екскаватора

З компанією СтрийКумБуд оренда спецтехніки у Львові та Львівській області можлива на найбільш вигідних умовах. Вартість послуг розраховується індивідуально та залежить від кілометражу, складності завдання, загального часу роботи спецтехніки та оператора. Чому вигідно замовляти оренду міні екскаватора? Техніка характеризується наступними перевагами:

  • маневреність. Навіть на ділянках з невеликою площею та стисненими умовами ефективність роботи компактного міні екскаватора висока;
  • копання можливе на глибину до 4 м;
  • можливість встановлення різних насадок – бурів, наземних шнеків, гідравлічних молотків, роторних фрезів та ін.;
  • універсальність. Міні екскаватори використовуються при копанні траншей та котлованів під фундаменти, водойми, електричні мережі, водопроводи, газопроводи, дренажні і каналізаційні системи, очисні споруди, огорожі.

За допомогою міні екскаваторів:

  • завантажують/розвантажують будівельні матеріали, грунт, сміття;
  • виконують переміщення сипучих матеріалів;
  • прибирають сніг;
  • ремонтують комунікації;
  • викопують ями під висадження дерев, встановлення стовпів і колон;
  • встановлюють важкі бетонні блоки.

Замовити послуги міні екскаватора

Щоб замовити послуги міні екскаватора, звертайтесь в компанію СтрийКумБуд за контактами, вказаними на сайті. Менеджери проконсультують стосовно наявної спецтехніки, допоможуть обрати машину з потрібною вантажопідйомністю. Крім міні екскаваторів ви можете орендувати самоскиди, вантажні евакуатори, мініміксери, гідромолот, ямобур.

Ціна оренди спецтехніки доступна, тому що ви не переплачуєте посередникам, сплачуєте тільки за ті послуги, які отримуєте. В зручний час ви можете зв’язатись з менеджерами СтрийКумБуд, отримати консультацію, інформацію стосовно актуальної вартості вантажної спецтехніки та супутніх послуг.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект