• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Дах тераси з полікарбонату – переваги та недоліки


Дах тераси з полікарбонату – переваги та недоліки

 

Тераса – це мрія, яка здійснилася для мешканців деяких багатоквартирних і одноквартирних будинків. Ретельно розроблений простір на терасі та навколо неї дозволить чудово відпочити в теплу пору. Тераса може грати й функціональну роль як продовження вітальні під час зустрічей із родиною чи друзями. Для покриття її даху можна використати полікарбонат Львів недорого пропонує цей матеріал.

У випадку, коли на вулиці переважають несприятливі погодні умови, наприклад, йде дощ або дратує сильне сонячне світло, терасу часто перестають використовувати. Та можна насолоджуватися відпочинком на ній за будь-яких погодних умов, якщо вибрати покрівельне покриття з полікарбонату. Надійний і якісний матеріал від Сотекс Трейд допоможе створити ідеальну терасу.

Які особливості покриття тераси з полікарбонату? Проаналізуймо аргументи за і проти.

Переваги покриття тераси з полікарбонату

Покрівля тераси, що добре інтегрована в оточення, дозволить створити оригінальне місце для відпочинку та спілкування з природою. Погода не буде перешкодою під час шашлику на вихідних. Полікарбонат покриє все обладнання та садові меблі, що зберігаються під дахом. Ба більше, основа тераси, яку можна зробити, наприклад, із дошки, буде захищена від сильного УФ-випромінювання, дощу чи снігу.

Полікарбонат – це матеріал, який має кілька основних переваг:

  • Незначна вага у порівнянні, наприклад, зі склом або плиткою. Тому покриття з клеєного бруса, що відповідає всім нормам щодо снігових і вітрових навантажень, не повинне мати переважних перетинів своїх конструктивних елементів. Все це виглядає легко й сучасно.

  • Опір навантаженню. Залежно від виду полікарбонату та його товщини, це матеріали, стійкі до граду та сильних бур.

  • Гнучкість, тобто ми можемо використовувати полікарбонат на дахах зі стрілою відхилення у вигляді дуги або у вигляді S-типу. Полікарбонати гнуться до елементів із клеєного бруса.

  • Кольори. Твердий або камерний полікарбонат буває трьох основних кольорів, що мають різний ступінь пропускання світла – безбарвний, коричневий і білий. Твердий полікарбонат, зовнішній вигляд якого ідентичний склопакетам, є максимально прозорим і пропускає понад 90% сонячного світла. Коричневий пропускає 50-60% світла. Найефективнішим кольором з точки зору захисту від сонця є білий, який пропускає близько 30% світла під дахом. Вибір кольору залежить від наших потреб.

  • Естетика. Полікарбонати – матеріали, які будуть поєднуватися з будь-якою будівлею. Це дахові покриття, які мають сучасний дизайн. Його популярність зростає серед дизайнерів і архітекторів.

Покрівля тераси з полікарбонату – недоліки

Недоліків терасового даху з полікарбонату небагато. З часом він може руйнуватися від ультрафіолетового проміння, та для цього має пройти багато років. Також варто зважати на значну величину теплового зазору. Передусім, потрібно правильно підібрати тип і колір. В іншому випадку нам може заважати те, що, виходячи з вітальні, ми не можемо милуватися зоряним небом. Полікарбонат – це покриття для даху, яке неможливо відкрити на пульті дистанційного керування.

Перед вибором полікарбонату рекомендуємо поспілкуватися з фахівцем, який проконсультує вас щодо відповідного матеріалу. Ви можете звернутися до компанії «Сотекс Трейд» і – вам запропонують ефективні рішення.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект