• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Старостриженській, 14а згорів будинок. Родина з двома дітьми терміново потребує допомоги


На Старостриженській, 14а згорів будинок. Родина з двома дітьми терміново потребує допомоги

 

Вчора, 5 травня, близько 15.30, у дерев'яному будинку на дві сім'ї по вулиці Старостриженська, 14а, розташованому недалеко від виїзду на київську трасу в районі Лісковиці, загорівся генератор, що спричинив за собою практично повного вигоряння правої половини будинку. Четверо членів родини в цей час перебувила в будинку. Дорослі, рятуючи дітей, вибігли на подвір'я, не встигнувши навіть забрати документи, так як спалахнуле полум'я охопило весь будинок миттєво.

Наш кореспондент прибув на місце події, коли пожежа була ліквідована, і господар будинку 59-річний Ярош Ігор Володимирович з гіркотою виносив з дому залишки одягу. Але, за великим рахунком, не вціліло нічого, крім хіба що, двухярусного дитячого металевого ліжка. Будинок вигорів повністю. Згоріло і все майно: меблі, телевізори, велосипеди, пральна машина, холодильник, бойлер, дитячі приставки і комп'ютери для занять, домашня бібліотека, банківські картки та навіть хазяйський телефон.Дружину Наталю Іванівну Росс в стані шоку разом з дітьми, 10-річним Глібом і 13-річним Антоном, Ігор Володимирович тимчасово відправив до друзів. На допомогу приїхав друг, а трохи пізніше - син від першого шлюбу - 35-річний Вадим. У Наталії Іванівни є ще дочка - 28-річна Світлана Павлівна Росс. Дівчина зараз на заробітках в іншій країні і саме вона звернулася за допомогою до редакції сайту Gorod.cn.ua.Як то кажуть, ніщо не віщувало біди. Тільки закінчилися великодні свята, і кожен, перебуваючи в будинку, займався своєю справою, як сталося непоправне. Ось що розповів Ігор Володимирович:

- У нас періодично відключали світло, і мені довелося 3 місяці тому купити це «чудо» - генератор. Встановили в прибудові, підключили, встигли навіть випробувати на ділі, так як вже було кілька відключень електроенергії. Але сьогодні я виявив, що цей генератор почав працювати з перебоями. Почув якийсь тріск, вибіг і побачив, що він горить. Поруч з ним стояли велосипеди і дерев'яна шафа. Відразу почав гасити з вулиці шлангом для поливу городу, але на вулиці був вітер, і вогонь тільки посилювався. Коли приїхали пожежники, весь будинок вже палав у вогні. Обвалився дах, добре, хоч у сусідів згорів тільки верх, а сам будинок залишився цілий. У нас було три кота: 2 кішки вдалося врятувати, а кіт, який, відчувши біду почав бігати по кімнаті, даючи нам знати, що відбувається недобре, так і залишився в будинку. Ми намагалися його врятувати, але на той момент в будинку вже не було чим дихати. Коли пожежники загасили вогонь, ми знайшли його поруч з комодом і поховали.

У будинку були кухня, дві кімнати, ванна і невелика прибудова з цим нещасливим генератором. Чогось цінного - золотих прикрас, великого грошового запасу - у нас не було. Відкладено тисяч п'ять гривень на чорний день. Згоріло все, що вдалося придбати за 14 років життя. Залишилися, грубо кажучи, голі і босі. Уцілів тільки телефон дружини, так як вона, вискочивши на вулицю, викликала з нього ГСЧС. Я офіційно не працевлаштований, перебиваюсь тимчасовими заробітками, також фінансово допомагала дочка Світлана (вона працює за кордоном). Отримую ще допомогу по догляду за мамою (їй 85 років). Дружина на пенсії.
У сина Вадима нещодавно народилася дочка, тому пожити у них не вийде. Щось будемо думати. Спасибі, сусіди хороші, є друзі, які готові простягнути руку допомоги. Головне, що всі живі, тому що, коли рвонув газовий балон, я ледве встиг за стінку сховатися. Добре ще, що це не перед зимою все сталося. Є можливість потихеньку почати все з нуля. Думаю, потрібно все розібрати, купувати газобетонні блоки і на цьому місці будувати нове житло. От тільки не збагну, де знайти стільки коштів на будівництво! На матеріали, щоб звести стіни, дах знадобиться тисяч 15-20 доларів. А якщо порахувати ще й техніку, одяг, все, що необхідно звичайній людині у побуті, виходить в цілому чимало. Сусід Василь, у якого вогонь зачепив дах - будівельник, пообіцяв допомогти відновлювати.51-річна Наталія Росс розповіла нашому виданню, що є круглою сиротою, в цьому році виповниться 31 рік, як вона стоїть у квартирній міській черзі. Пропрацювала 26 років медсестрою в дитячій поліклініці на вул.Пирогова, вийшла на пенсію за вислугою років. Була оформлена, як малозабезпечена, але коли чоловік залишився без офіційної роботи, то соціальних виплат її позбавили, як і виплат на сина Антона, батько якого помер, і дитина за документами є напівсиротою. Цей будинок на Старостріженській - є житлом Ігоря Яроша, вони офіційно розписані, і ніякого іншого тепер у родини не залишилося. Друзі пустили тимчасово пожити до себе, але у них теж діти і всім разом тепер затісно. Жінка на даний момент перебуває в стані повної розгубленості, тому що залишилася з двома неповнолітніми дітьми без даху над головою і навіть елементарних побутових речей.

Для тих, хто хоче допомогти родині погорільців, публікуємо номер карти Приватбанку:

4731 2191 1626 5624 на ім'я Росс Наталія Іванівна.

Сім'я заздалегідь дякує всім, хто відгукнеться, за участь, небайдужість і допомогу!

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пожежа, Старостриженська, Лісковиця, допомога, Росс

Добавить в:
 
 


Центр Комплект