• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Відомі реквізити для допомоги родині погорільців на 1 Травня


Відомі реквізити для допомоги родині погорільців на 1 Травня

 

Після публікації вчора матеріалу про горе, яке спіткало родину Ридя, через пожежу в їх квартирі допомогти їм зголосились сотні містян. Але, оскільки на той час члени родини перебували у стані шоку, то в нашого кореспондента не було можливості дізнатися номер карти для переведення коштів.

Сьогодні ми зв’язалися з Тетяною Кравченко, колишньою сусідкою родини Ридів, яка приймає безпосередню участь у прибиранні квартири від наслідків пожежі та надає їм іншу допомогу.
Жінка розповіла, що Анатолій Михайлович, його дружина та маленький Кирило переночували у сусідній з їхнею квартирою, в якій раніше мешкала мати хлопчика, і яка померла минулого року. З її слів запах диму там не відчувався і всі члени родини зараз почуваються нормально.В квартирі Ридів вогнем практично повністю знищено кухню та деякі побутові прилади. Зокрема, холодильник, який купили тільки півроку тому. В ньому знаходилась велика кількість їжі, яку наготували для хлопчика і до великодніх свят, все те що він любить, - котлети, голубці, пельмені, морозиво. Частину продуктів забрали до себе сусіди, яким не відключили світло через пожежу.

- Сьогодні зранку вигрібали з квартири, те, що понищив вогонь. Я тепер живу в іншому районі міста, після того, як вийшла заміж, але родину цю добре знаю і переживала за Кирила, оскільки його бабуся нещодавно перенесла інсульт, мати померла. Він дуже хороший хлопчик, я йому зварила і принесла борщу, він поїв і одразу відчитався мені: «тьотя Таня, я поїв ваш борщик, він дуже смачний!», - розповідає жінка.

- За номером телефону, який ви публікували в статті (це номер моєї мами), телефонували дуже багато людей, просили дати номер карти для допомоги. Навіть приїздив один чоловік особисто і передав конверт з грошима, також передавали одяг. До речі, весь одяг погорілівців прийдеться прати і мабуть неодноразово, оскільки він весь просякнутий димом. Тож надаю вам номер карти:

Номер карти Приватбанку: 4149 4993 8420 5827 (На ім'я Ридя Анатолій Михайлович)


- Приходили також допомагати хрещені батьки Кирила. Дідусь та бабуся дуже переживають, що в них можуть забрати хлопчика соціальні служби через те, що трапилось, вони вже телефонували і попередили, що сьогодні відвідають родину.
- Кирило - для них єдиний сенс життя, родина дуже добропорядна, вони хлопчика забезпечували всім необхідним, він навчається в школі №29. В нашому домі цьому проводка зроблена досить незвично - щоб її замінити - потрібно зривати всю підлогу, бо проводи проходять під нею, а уявіть собі які це кошти - заміна підлоги, - додає Тетяна.

- У Ридів окрім кухні, вигорів повністю балкон і через нього до помешкання може влізти будь-хто. Я намагалася організувати допомоги з охорони квартири через поліцію, але на жаль, сказали, що такі послуги безкоштовно не передбачені.

- Сьогодні пожежний інспектор дозволив їм включати електричну плиту (в будинку відсутнє газопостачання за проєктом) в цій квартирі, оскільки розетка вціліла. При цьому додав, - що це на їх страх та ризик. Родина моєї мами також сиділа до сьогодні без світла, але зранку їм дозволили підключити світло після обстеження помешкання.- Все що було в кімнаті - документи, меблі, планшет Кирила, через який він вчиться дистанційно - все це ціле, оскільки вогонь цього приміщення не дістався. Дуже сподіваюсь, на допомогу чернігівців, оскільки мої родичі також 15 років тому стали жертвами подібних обставин і я пам’ятаю, які великі кошти пішли на ремонти.

- Інспектори нам також, як і вам сказали, що ймовірна причина загоряння - мікрохвильова піч.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ридя, допомога, пожежа, погорільці

Добавить в:
 
 


Центр Комплект