• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На нараді в мерії обговорили ремонт білого мосту, оновлення зелених насаджень та позбавили премії директора ЖЕКу


На нараді в мерії обговорили ремонт білого мосту, оновлення зелених насаджень та позбавили премії директора ЖЕКу

 

На сьогоднішній нараді у мерії, під час виступу керівника Муніципальної варти Віталія Хрустицького, який традиційно доповідає про ремонти гойдалок, демонтаж та заміну парканчиків й лавок у дворах житлових будинків, мер міста Владислав Атрошенко звернув увагу на те що не прибрано територію біля будинку по вул. Рокоссовського, 60. Цим будинком опікується КП ЖЕК №10, сміття обіцяли прибрати до Пасхи, але воно так і залишилось лежати на дорозі. Тож Атрошенко повідомив, що близько 4000 гривень премії буде знято з директора 10-го ЖЕКу Ігора Лущая, через цей випадок.- Я ж просив почистити цю територію. Дивись, Ігор, якщо я тобі щось кажу, ти киваєш головою. Але, якщо ти не в змозі виконати моє прохання, через брак техніки чи людей, то ти це озвучуй. А вийшло так, що фактично задача не виконана. Тож премії - нуль. Дружина буде «задоволена», - звернувся до Лущая Атрошенко.

Також мер звернув увагу на те, що ділянка біля будинку по вул.Гонча, 12 (на тротуарі) - не була прибрана, на відміну від решти цієї вулиці. І попередив Руслана Волока очільника КП АТП-2528, що якщо там не зникне сміття він також може залишитись без премії.На фото будинок по вул. Гонча, 12

Після доповіді Хрустицького в ході наради розглянули депутатські запити, які були внесені на розгляд в ході минулої сесії, що пройшла 28 квітня. Серед інших були наступні:

- Внесення території льотного училища (ЧВАУЛ) від КПП-1 до КПП-2 в маршрут регулярного патрулювання патрульних поліцейських.
Лист з цього приводу було направлено керівнику патрульної поліції і очікується відповідь.

- Продаж алкогольних напоїв в гаражному кооперативі на території льотного училища.
Щодо цієї інформації Хрустицький повідомив, що спільно з поліціянтами та дільничними інспекторами 2 дні поспіль моніторили даний гаражний кооператив і випадків продажу нелегального алкоголю поки що не було зафіксовано.

- Встановлення зупинкового комплексу на кінцевій зупинці тролейбусів №4, 7, 8 і автобуса №41 (зупинка «Хімволокно»).
Владислав Куц очільник управління ЖКХ міста повідомив, що встановлення в тому місці зупинкового комплексу - в планах на наступний рік, в цьому - не передбачено.

- Облаштування підвищеного пішохідного переходу на розі вулиць Милорадовича та Шевченка.
Щодо цього питання на нараді було повідомлено, що воно буде внесено на комісію з безпеки руху і скоріш за все, в разі позитивного висновку комісії, в цьому році перехід буде зроблено.

- Незаконне паркування транспорту на зеленій зоні біля будинку Льотна, 14 і встановлення паркану навколо зеленої зони.
Ярослав Куц, коментуючи даний запит повідомив, що вартість такого паркану буде близько 35 000 гривень, а по даному будинку існує заборгованість 13 000 гривень. Перевиконання робіт - 67 000. При цьому ремонту потребує покрівля, тож вирішено було провести загальні збори мешканців, на яким запропонувати їм зробити вибір між встановленням паркану та ремонтом даху. Цим будинком опікується 13-й ЖЕК.

- Ремонт водовідведення в будинку вул. Льотна, 14.
В даному будинку за останній час було зафіксовано засмічення каналізації 14 разів, через те, що мешканці змивають не пристосовані речі для змиву, - повідомив Ярослав Куц.

- Протікання даху між 1 та 2-м під’їздами по вул.Толстого, 102.
Роботи по цьому будинку будуть виконані в найближчі 2 місяці - в травні-червні поточного року, хоча по будинку існує заборгованість. Його обслуговує КП Новозаводське.

- Невідкладний поточний ремонт асфальтного покриття по вул.Варзара.
В цьому році - не планується.

- Благоустрій прибудинкової території будинків №6, 6а, 8, 10а, 12 та 12а по вул. Всіхсвятській.
На цей запит депутата очільник управління ЖКХ відповів, що всі подібні питання мають вирішуватись шляхом загальних зборів мешканців, спільно з депутатом та керівником ЖЕКу. Адже саме мешканці повинні визначитись, куди має їх ЖЕК витрачати кошти з квартплати - на ремонти чи саме на благоустрій. Також було повідомлено, що зазначені будинку мають заборгованість з квартплати від 2 до 6 місяців.

- Незадовільний стан зелених насаджень біля будинку по вул.Захисників України, 11.
Обстеження дерев було проведено, але ті кошти, які виділені на цей рік на знос дерев на прибудинкових територіях вже розписані, та і їх не вистачить, аби видалити всі дерева, які є в списку, що сформована ще в минулому році. При цьому Куц зазначив, що на прибудинкових територіях в місті дуже велика кількість сухих фаутних дерев.

- Вирішення питання з назвою вулиці Мочанова/Мачанова, - як її правильно писати - через літеру О чи через А.

Про цей запит мер Атрошенко сказав, що йому потрібно обов’язково приділити увагу, оскільки через різне написання назви вулиці у людей можуть виникнути проблеми з оформленням паспортів та субсидій.

- Встановлення дитячого майданчику по вул. Полуботка, 74.
Перелік встановлення дитмайданчиків на цей рік поки що не затверджено, їх перелік буде винесено на розгляд комісії в травні і тільки після цього можна буде визначити чи з’явиться майданчик за цією адресою.

- Встановлення обмежувачів руху на пішохідній доріжці між ДНЗ 43 та ліцеєм №22.
Аби обмежити рух транспорту на цій ділянці - КП Деснянське облаштує там бетонну клумбу.

- Облаштування пішохідного переходу зі світлофорами по вул.Шевченка, 228, навпроти супермаркету АТБ.
Ярослав Куц повідомив, що такий перехід Управління ЖКХ створити може, але це питання краще розглянути в контексті реконструкції вул.Шевченка, зараз же там, через перекриття вул.Малиновського швидкість автомобільного транспорту не перевищує 5 км. на годину, але трафік при цьому шалений. Також там існує старий перехід, але він не задовольняє потреб мешканців, оскільки за відсутності світлофорів переходити проїжджу практично нереально.

- Демонтаж бетонного кола для збору великогабаритного сміття і встановлення сучасних напівпідземних контейнерів по вул.Мстиславська, 38 та 50.
Відповідно до інформації КП Деснянське - великогабаритне сміття з території цих будинків вивозиться 5 разів на тиждень. Сміттєві майданчики нового типу заплановано встановити в цьому місці у 2022-му році. Ярослав Куц запропонував КП Деснянському раз-два на місяць піднімати це бетонне коло та повністю вичищати його від спресованого сміття.

- Обстеження аварійних дерев по вул.Чудінова, 1.
По цій адресі Куц повідомив, що там така ж ситуація, що і по вул.Захисників України, 11, - не вистачає коштів, аби їх видалити, але підрізали гілки та обстежили дані насадження. В кращому випадку черга до Чудінова дійде в наступному році.

- Ремонт білого мосту через річку Стрижень по Проспекту Перемоги.
Вже замовлено проєкт обстеження і тільки після цього буде зрозуміло скільки на це потрібно коштів.На фото - білий міст через Стрижень

Після розгляду депутатських запитів мер Владислав Атрошенко підняв питання озеленення міста та його якості, звертаючись при цьому до очільника КП «Зеленбуд» Артема Стаха.

- Щоб я просив зробити: на осінь запланувати висадку дерев по вулицях міста, з зазначенням адрес, кількості та порід насаджень. Хочу побачити протягом травня місяці пропозиції та обсяги фінансування, та пропрацювати його втрьох - Ярослав Куц, Олена Лисенко та Артем Стах.

- По-друге - організувати придбання пенькознищувача. Адже по місту дуже багато пеньків залишається після порубки дерев.

Атрошенко зазначив, що хоче придбати саме італійську техніку, оскільки ці виробники є лідерами даної галузі у світі.

Також мер попросив дуже зважено підходити до того, де і що саме потрібно висаджувати, особливо в популярних громадських місцях центру міста - Дитинець, парк Хмельницього:

- Я не фахівець, але в тому ж парку Хмельницького є «лисі» ділянки, ялинки висаджені хаотично, підсадження рослин проводяться за незрозумілою логіку, і в цілому це не виглядає, як єдина композиція. Бачив багато прикладів облаштованих по сучасному на приватних територіях, і там одразу видно, що працювали саме фахівці. І там кущик до кущика, дерево до деревця, - і все виглядає естетично привабливо.
А у нас хто приймає рішення та з яких міркувань що і де підсадити? Деякі рішення мені видаються безглуздими, - що було під рукою, те й приткнули, відстані між деревами також необгрунтовані, а ці парки відвідують десятки тисяч містян.
- Якщо відповідних фахівців у міста нема, то їх потрібно запрошувати, - підкреслив Атрошенко.На фото сквер ім.Богдана Хмельницького

- Артем, ти скидав мені фото шедевральних скверів із не дуже дружньої до нас країни, - тож візьми їх для себе за приклад, - додав мер.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, мерія, озеленення, Хрустицький, Волок, прибирання, Лущай, премія, Стах, Атрошенко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект