• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівську область відвідав державний секретар Міністерства культури та інформаційної політики України Ярема Дуль


Чернігівську область відвідав державний секретар Міністерства культури та інформаційної політики України Ярема Дуль

 

У п'ятницю, 30 квітня, Чернігівщину з робочим візитом відвідав державний секретар Міністерства культури та інформаційної політики України Ярема Дуль. Він ознайомився із туристичними та інвестиційними можливостями регіону, а також оглянув деякі об'єкти, які заявлені на участь у програмі "Велика реставрація".В ході візиту відбулася зустріч з першою заступницею голови Чернігівської ОДА Оленою Бойко та заступницями голови Чернігівської ОДА Оленою Думою та Жанною Шерстюк. Також у спілкуванні взяв участь міський голова Чернігова Владислав Атрошенко. Учасники обговорили питання розвитку туристичного потенціалу області, участь історико-культурних об'єктів області у програмі "Велика реставрація", а також особливості реставраційних робіт, брак професійних кадрів в даній сфері, тощо.
Учасники зустрічі відзначили, що завдяки реалізації програми Президента "Велика реставрація" в регіонах з'являться відреставровані "туристичні магніти". А оскільки кожен з проєктів має бути комплексним, то будуть відремонтовані дорожня інфраструктура та шляхи, які ведуть до визначних туристичних об'єктів.

Ярема Дуль ознайомився з об’єктами Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» та реалізацією проєкту «Капітальний ремонт парку ім. М. Коцюбинського", а також відвідав Національний історико-культурний заповідник «Качанівка». Тут він оглянув об’єкти, включені до проєкту «Велике будівництво»: Палац з двома флігелями, альтанка Глінки, Георгіївська церква, Водогінна вежа.

Розвиток та підтримка туризму - серед 10 найголовніших пріоритетів голови Чернігівської ОДА Анни Коваленко. За її задумом Чернігівщина має стати центром історико-культурної спадщини не лише в Україні, а й у Європі. Зокрема, першим кроком є прийняття обласної цільової програми проведення археологічних досліджень на 2021-2025 роки. Заходи програми спрямовані на дослідження та популяризацію археологічних пам'яток, отримання нових даних для облікової документації, визначення меж пам'яток та їх культурно-хронологічних характеристик, поповнення фондів музейних установ області.Пресслужба Чернігівської обласної державної адміністрації

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Велика реставрація, Ярема Дуль, туристичні магніти

Добавить в:
 
 


Центр Комплект