Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Начальник відділу Микола Джеренов у сніг сіяти не радить

Начальник відділу Микола Джеренов у сніг сіяти не радить

26 квітня у Прилуках, Ічні та Талалаївці сніжило. У день, коли посадовці чимчикували на покладання квітів до пам’ятників жертвам Чорнобильської трагедії, їм на голови трусило білими пластівцями.А в області — посівна. І порошило снігом не тільки на чиновницькі голови біля пам’ятних монументів, а й трактори та сівалки на полях.

— Років зо п’ять назад під час посівної уже трусило, як мені пригадується, — напружує пам’ять Микола Джеренов, начальник відділу економічного та агропромислового розвитку, транспорту і зв’язку Прилуцької РДА.

— І сіють у сніг?

— Хто як. Якщо сніг лежить, не тане — то це не кращий варіант. Посів матеріалу не комфортні умови, і диски на сівалках забиваються, — говорить Микола Володимирович.

— Метеорологічна станція є по Прилуках. В Ічні і Талалаївці — нема. Тому сніг зафіксували тільки по Прилуках, — розповіла Інна Овсієнко, черговий синоптик обласного Гідрометцентру. — У ніч на 26 квітня випало шість міліметрів опадів. За день — 12 міліметрів сніжного покрову. Однак, о шостій вечора 26 квітня пішов дощ. Тому на ранок 27 — снігу не лишилося.

Синоптики аномальним сніг у квітні не вважають. У 2017 році півднем Чернігівщини сніг трусив аж 10 травня.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №17 (1824), 29 квітня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сніг, посівна, «Вісник Ч», Вікторія Товстоног

Добавить в: