• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Пенсіонери отримуватимуть гроші на картку


Радио

Пенсіонери отримуватимуть гроші на картку

З 1 вересня 2021 року доставку пенсії додому українцям, які входять до пільгових категорій, здійснюватиме можливо вже не Укрпошта. Кабінет Міністрів України вирішив провести конкурс серед організацій, які готові доставляти пенсії та соцвиплати за місцем проживання.Наталія Білозуб, заступниця начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області: «Це особи з інвалідністю І групи, особи, які досягли 80-річного віку. Третя категорія – це особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування і потребують постійного стороннього догляду. І четверта – це одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та отримують допомогу на догляд».

Також до 1 вересня всі пенсіонери отримають банківський рахунок, куди і будуть перераховуватися виплати. Як пояснили у Пенсійному фонді, це зроблено, в першу чергу, для зручності тих людей, які ходять отримувати пенсію у відділення Укрпошти.

Наталія Білозуб, заступниця начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області: «Вони можуть обрати будь-який банк, який їм є зручніший. Інші категорії, які на сьогодні отримують пенсію через АТ «Укрпошта», або з доставкою додому листоношами, до 1 вересня цього року повинні обрати один із банків для виплати пенсії. Якщо особа не зробить вибір банку, то з 1 вересня цього року пенсія буде здійснюватись через поточний рахунок відкритий в АТ «Ощадбанк», який буде відкритий за зверненнями саме Пенсійного фонду України. Про що буде повідомлено одержувача пенсії».

Пенсіонерам-пільговикам, яким пенсію доставляють за місцем проживання, після проведення конкурсу, організованого Кабміном, ніяких заяв чи документів подавати непотрібно. Бюрократичну тяганину візьме на себе Пенсійний фонд.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Наталія Білозуб, пенсіонери, пенсія, банківський рахунок, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект