Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » СБУ попереджає: можливе посилення російської пропаганди в період травневих свят
Рекламодателям

Радио

СБУ попереджає: можливе посилення російської пропаганди в період травневих свят

Управління СБУ у Чернігівській області закликало мешканців регіону бути особливо пильними в питаннях власної та громадської безпеки в період травневих свят. За даними служби, можливе посилення російської пропаганди, збільшення кількості фейків заради дестабілізації ситуації в Україні.


Ярослав Молочко, речник Управління служби безпеки України в Чернігівській області: «СБУ, як завжди, системно протидіє цим проявам. У більшості регіонів Служба безпеки України протягом квітня провела низку антитерористичних навчань. Відпрацьовувалися дії із захисту стратегічно-важливих об’єктів і державних кордонів. Зокрема, Управління служби безпеки України в Чернігівській області продовжує проводити комплекс перевірочних антитерористичних заходів на об’єктах можливих терористичних посягань, у тому числі у прикордонних районах області».

СБУ просить чернігівців телефонувати на «гарячу лінію» 676-208 у випадку виявлення підозрілих предметів у громадських місцях, безпілотних апаратів біля стратегічних та військових об’єктів, тощо.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: СБУ, травневі свята, пропаганда, Ярослав Молочко, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект