• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Теплохід «Казбек» у Чернігові поки не продаватимуть


Теплохід «Казбек» у Чернігові поки не продаватимуть

 

Питання щодо продажу теплоходу «Казбек» зняли з порядку денного сесії Чернігівської міськради. Таке рішення ухвалили 28 квітня за пропозицією міського голови Владислава Атрошенка. «За» проголосували 38 депутатів з 42.


Фото: Віталій Гриц

Рішення відклали поки на місяць, адже вже у червні закінчується термін експлуатації теплоходу і постане питання його ремонту. Це, за словами міського голови, додаткові 1-1,5 мільйони гривень.

«У теплохода закінчується термін використання, він потребує ремонту — 1-1,5 мільйони гривень, 50-60 тисяч річна плата за швартування, також утримання капітана. Крім того, з огляду на кліматичні зміни, такі як обміління річки. Таки процеси не мають зворотного напрямку. З огляду на все це і постало питання продажу», - сказав Атрошенко.

Також мер додав, що з'явилась ще одна пропозиція: про використання теплоходу як музею. Проте він сумнівається щодо його наповненості.

«Є пропозиція розглянути «Казбек» як музей. Але тоді нам доведеться відкласти це на рік, поки не буде проєкту реконструкції Центрального парку відпочинку. Там можна буде якусь бухту спорудити. Щодо наповнення музею — це питання. Я не знаю, чим відзначився саме «Казбек». Що то буде за музей, які експонати там будуть — треба вирішувати. В червні закінчиться термін експлуатації. Його треба буде або ремонтувати, або продавати. Давайте ще зважимо і подивимось», - сказав Атрошенко.

Нагадаємо, теплоходу «Казбек» майже 50 років. Залишкова вартість теплоходу 70 тисяч гривень, а дизельного двигуна — 30 тисяч 500 гривень.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: теплохід «Казбек», сесія

Добавить в:
 
 


Центр Комплект