• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » В Чернігів «зайшли» чергові шахраї?


В Чернігів «зайшли» чергові шахраї?

 

На вулицях міста з'явився новий вид оголошень на папері, які розміщуються на інформаційних дошках біля під'їздів, та в інших місцях. На них зображено фото усміхнених хлопців-моделей, та рекламний текст, в якому йде мова про надання послуг з ремонту комп’ютерного обладнання. Повідомляється, що досвід роботи майстра - 10 років, а пенсіонерам ще й 50% знижка.

Як повідомляє чернігівець Олександр Гашпар, який виклав фото оголошень, їх автори вже попередньо "засвітились" в Харкові і Херсоні. Також ми знайшли негативні публікації про таких майстрів в м.Одеса. 

Чернігівські оголошення

Оголошення розраховані на пенсіонерів і людей, не знайомих із комп'ютерною технікою. По телефону "майстер" повідомляє вартість ремонту в районі 100-200 гривень, а на місці починає "розводити" клієнтів на додаткові вигадані послуги, збільшуючи чек до 2-3 тис гривень. Іноді забирають техніку на "діагностику" і не віддають, поки власник не виплатить необхідну для "ремонту" суму. Скарги на "майстрів" заповнили соціальні мережі, - пише одеське видання.


А також подає в публікації скріншоти зі сторінок жителів міст Одеса, Дніпро та Київ, які потрапили на гачок майстрів.

За схожою схемою вже декілька років працюють шахраї в російських містах, саме звідти до нас прийшов цей вид видурювання грошей у наївних користувачів несправної комп’ютерної техніки.

Будьте уважні і попередьте ваших рідних та знайомих особливо похилого віку про цей метод видурювання коштів в населення.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: шахрайство, оголошення

Добавить в:
 
 


Центр Комплект