Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові висадили чотири сакури за 40 тисяч гривень

У Чернігові висадили чотири сакури за 40 тисяч гривень

У центрі Чернігова висадили чотири нові сакури за 40 тисяч гривень. Про це Суспільному розповіла співробітниця «Зеленбуду» Дарина Чепурна.«Така ціна через те, що це повноцінні дерева віком від восьми до десяти років, спеціально виведені для нашого клімату. Розквітнути вони мають наприкінці травня», – прокоментувала Дарина Чепурна.

Все, що ми купуємо для посадок у місті, це вже є перевірені часом дерева, які приживаються в міських умовах. Чому ми саме ці дерева і вибираємо.


Працівники «Зеленбуду» висадили чотири дерева неподалік філармонійного центру, вздовж проспекту Миру. Раніше тут були каштани, але вони висохли, каже Дарина Чепурна. Сакури повинні прижитися.

За словами Дарини Чепурної, квіт сакур у Чернігові очікується наприкінці травня. Посадка одного такого дерева місту коштувала приблизно 10 тисяч гривень. Щоб вони прижилися, їх треба вчасно поливати та удобрювати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На вулиці Рокоссовського висадять 40 кленів

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сакури, проспект Миру, Дарина Чепурна, КП «Зеленбуд», UA: Чернігів

Добавить в: