• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » В Чернігові новий антирекорд померлих від ковід


В Чернігові новий антирекорд померлих від ковід

 

Померлих від ковіду в Чернігові за останній тиждень – 29 осіб. Це новий антирекорд. І серед них не тільки люди старшого віку з хронічними захворюваннями, а й молоді без жодних патологій. При позитивній начебто вже динаміці захворюваності (меншає госпіталізованих, більше одужують і виписуються) – померлих щотижня більше.356 – зайнятість госпітальних ліжок у ковідних відділеннях міських лікарень Чернігова на вчора (пікове значення, на початку цього карантину, було 393). Тобто дійсно число тих хто одужав і виписується потихеньку все-таке стає більше, співвідношення між їх числом і кількістю нових госпіталізованих зменшується і це вселяє надію. Чернігівщина і Чернігів усе-таки претендують на вихід з червоної зони.

Але: хворіють важко, з госпіталізованих зараз 215 пацієнтів на кисні плюс аж 11 чоловік на ШВЛ, тобто знаходяться у вкрай тяжких станах без можливості дихати самостійно.

Така інформація була озвучена в ході ранкової наради в мерії.

- Я не агітую за вакцинацію, але іншого шляху нема. І при можливості – варто це зробити, це хоч у якомусь сенсі вирішення питання. Тяжкість захворювання і ризик смерті, я переконаний, що вакцина буде зменшувати, - звернувся мер Чернігова Владислав Атрошенко до чернігівців. – А також треба всьому суспільству одночасно дотримуватися карантинних правил. Тоді ланцюг захворюваності вдалося би перервати, зменшити в десятки разів буквально за два тижні.

Джерело: Прес-служба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ковід, Атрошенко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект