• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Через дорожні роботи до 25 травня змінять рух 2 маршрути


Через дорожні роботи до 25 травня змінять рух 2 маршрути

 

На період проведення ремонтних робіт по вулиці 1-го Травня (від вул. Кільцевої до вул. Олександрівської) з 8.00 год. 26 квітня 2021 року по 20.00 год. 25 травня 2021 року (до закінчення ремонтних робіт) вносятся тимчасові зміни в рух громадського транспорту:

- Рух автобусів на міських маршрутів № 27 «Лікеро-горілчаний завод – Олександрівка» й № 43 «Олександрівка – вул. Старобілоуська» по вулиці 1-го Травня продовжено по вулицях Кільцевій, Г. Балицького, Олександрівській, 1-го Травня до кінцевої зупинки громадського транспорту «Олександрівка» – у прямому та зворотному напрямках.
- У періоди з 7 год. до 9 год. й з 16 год. до 20 год. 30 хв. рух автобусів міських маршрутів № 27 «Лікеро-горілчаний завод – Олександрівка» і № 43 «Олександрівка – вул. Старобілоуська» по вулицях 1-го Травня, Кільцевій, Г. Балицького продовжено до кінцевої зупинки громадського транспорту «Сіверянка» – у прямому та зворотному напрямках.

Про це повідомляє Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку чернігівської міськради.На фото - схема об'їзду громадського транспорту перекритої ділянки проїжджої частини дороги по вул.1 Травня від вул.Кільцевої до вул.Олександрівської з 26 квітня 2021 по 25 травня 2021 року

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: маршрут, ремонт, дороги

Добавить в:
 
 


Центр Комплект