• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Облрада не підтримала передачу лісів «Чернігівоблагролісу» громадам


Талион

Облрада не підтримала передачу лісів «Чернігівоблагролісу» громадам

 

23 квітня на 4 сесії облради депутати окремо розглянули питання передачі агролісогосподарських підприємств «Чернігівоблагролісу» до власності територіальних громад.В порядку денному було два проєкти. Перший передбачав передачу всіх комунальних лісів до власності громад.

Розробником проєкту був голова фракції ВО «Батьківщина» Івана Якуб. Депутат вважає: громадам необхідно повернути право розпоряджатися лісами.

Його підтримав й депутат обласної ради від фракції «За майбутнє» Сергій Сергієнко.

«В нас є рішення попереднього депутатського корпусу, в якому я теж приймав участь, де ми чітко сказали – передати громадам, ОТГ майно, яке в них раніше забрали», - сказав депутат.

За це проголосували 17 депутатів, рішення не підтримали.

Також депутати не підтримали й експеримент із передачі комунальних лісів до Сновської громади.

За ухвалення цього рішення виступав депутат обласної ради від фракції «Радикальна партія» Сергій Крамаренко. Але його промова не допомогла. Рішення не ухвалили.

«На вас лежить відповідальність, що ми не проголосували важливе рішення, про те, щоб почати процес передачі лісів громадам», - наголосив депутат, звертаючись до колег.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ліс, сесія облради, громади, Чернігівоблагроліс

Добавить в:
 
 


Центр Комплект