• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Три творчі колективи з Корюківки вибороли перемогу в міжнародному фестивалі в Америці


Три творчі колективи з Корюківки вибороли перемогу в міжнародному фестивалі в Америці

 

Відзнаки з Лос-Анджелесу надійшли нещодавно одразу для трьох колективів Корюківського міського будинку культури: танцювального «Ремікса», вокального «Ритму» та Театру танцю та мод «FASHION ZONE». Усі стали переможцями міжнародного онлайн-фестивалю ZIRKA «World Stars USA - 2021».


Учасниці вокального колективу «Ритм». Фото: З ФБ-сторінки Л. Мартинової

Усі три колективи попередньо зняли відео своїх виступів і надіслали для участі у відповідних номінаціях фестивалю, який дистанційно відбувався в Америці, в м. Лос-Анджелес на півдні Каліфорнії.

Танцювальний колектив «Ремікс» підготував молдавський танець «Сирба». Це була авторська робота керівниці Олени Мостович. Для танцівників у ній головне витримати характер танцю, швидкий синхронний ритм.

Чотирнадцять найдосвідченіших учасників танцювального колективу справилися з поставленим завданням на «відмінно». Журі віддало їм перше місце у номінації «Народна хореографія» серед аматорів.

Участь у фестивалі була платною для конкурсантів. Наприклад, учасники «Реміксу» за свій номер сплатили 45 євро, а Театр танцю та мод «FASHION ZONE» - 175 євро за сім номерів


Зразковий вокальний колектив «Ритм»
подавав на конкурс свої творчі роботи в номінації «Естрадний вокал». Старша група виборола І місце, а змішана завоювала Гран-прі!

Оскільки зараз їхні заняття під забороною за вимогами «червоної» епідемічної зони, керівниця колективу Людмила Мартинова привітала «ритмівців» і передала відзнаки просто неба, на міському пляжі.

Вихованці Театру танцю та мод «FASHION ZONE» свої сім робіт представляли у двох номінаціях: «Сучасна хореографія» та «Оригінальний жанр. Театр мод». Чотири з них отримали перемоги. Перші місця вибороли танцювальні номери у виконанні середньої вікової категорії і старшої дитячої категорії. А в оригінальному жанрі – Гран-прі!

За перемогу в міжнародному фестивалі усі творчі колективи та їхні керівниці отримали кубки, дипломи, дипломи міжнародного зразка.


Колективи-переможці та їхні відзнаки

Наталія Рубей, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківка, колектив «Ритм», Америка

Добавить в:
 
 


Центр Комплект