• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Соціальні виплати – на банківську картку. З 1 вересня держдопомога лише через фінустанови


Радио

Соціальні виплати – на банківську картку. З 1 вересня держдопомога лише через фінустанови

Соціальні виплати лише на банківську картку.З 1 вересня 2021 року грошова допомога українцям, як і пенсія, нараховуватиметься на банківські рахунки отримувачів. Повідомляють в Управлінні праці та соціального захисту Прилуцької міської ради. За винятком окремих категорій осіб, яким, як варіант, гроші приноситимуть додому.

Наталія Сивенко, начальник відділу грошових виплат та компенсації: «Можливість адресної доставки грошових виплат залишиться лише для 4 категорій осіб: осіб з інвалідністю І групи, осіб, які за медичним висновком потребують постійного стороннього догляду, осіб, які досягли 80-річного віку, і одержувачів державної соціальної допомоги на догляд. Ці категорії осіб можуть обрати між адресною доставкою та банківським рахунком».

Доставка пенсії та грошової допомоги за місцем проживання одержувачів буде здійснюватися після проведення конкурсу Пенсійним фондом України до 1 вересня 2021 року. До цього часу грошові соціальні допомоги, як і раніше, доставлятимуть працівники Укрпошти.

Наталія Сивенко, начальник відділу грошових виплат та компенсації: «Усі інші особи з 1 вересня поточного року отримуватимуть виплати лише через поточні рахунки банків. Обирати банк можна буде до 1 вересня 2021 року. У разі, якщо до цієї дати отримувач виплат соціальних допомог не подасть в Управління праці та соціального захисту населення виплатні реквізити, Управління праці та соціального захисту населення матиме можливість звернутися в уповноважений банк для відкриття поточного рахунку».

Якщо отримувача соціальної допомоги не влаштовуватиме фінансова установа, через яку надходять виплати, він може у будь-який момент змінити уповноважений Управлінням праці та соціального захисту населення банк.

Отож, якщо ви отримуєте державну допомогу, то вам слід відкрити рахунок для соціальних виплат у зручному для вас банку до 1 вересня 2021 року.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: соціальні виплати, фінустанова, ТК «Прилуки»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект