• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Ніжині учні початкових класів повернулися до очного навчання


реклама

У Ніжині учні початкових класів повернулися до очного навчання

 

Відсьогодні у Ніжині до навчання повернулися учні 1-4 класів закладів загальної середньої освіти. Всі інші учні продовжують навчатися дистанційно.


Фото: Ніжинська ЗОШ І-ІІ ступенів №11

Таке рішення вчора, 19 квітня, ухвалили на засіданні міської комісії з питань надзвичайних ситуацій.

Як повідомив Суспільному міський голова Ніжина Олександр Кодола, рішення повернути дітей до школи прийняли у зв'язку з численними зверненнями батьків.


«Рішення було прийнято комісією і було вирішено пом’якшити карантинні обмеження, і, впершу чергу, це – реакція на численні звернення батьків, яким немає куди дівати дітей в такому віці. Це перше. По-друге, рішення комісії базувалося на показниках захворюваності, є певний спад. На сьогодні на 1700 дітей у нас п'ять хворіє, і тому такі пом’якшення були прийняті нашою Ніжинською комісією», - повідомив міський голова Ніжина Олександр Кодола.

З його слів, 20 квітня школярі 1-4 класів розпочали навчання з дотриманням усіх карантинних вимог.

«Це: дистанція і масочний режим, і дезинфекція, у першу чергу. В принципі, всі ці вимоги, звичайно, дотримуються», - сказав міський голова.

Він додав, якщо рівень захворюваності на COVID-19 зростатиме серед дітей молодших класів, то вони повернуться до дистанційного навчання. Наразі заклади дошкільної освіти продовжують працювати у звичному режимі.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжин, освіта, учні, школа

Добавить в:
 
 


Центр Комплект