• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Корюківці ремонтують комунальні дороги по вулиці Дудка та Вокзальній


реклама

У Корюківці ремонтують комунальні дороги по вулиці Дудка та Вокзальній

 

Менські шляховики виграли тендер на ремонт комунальної дороги по міській вулиці Дудка у Корюківці. Саме цими днями там кладуть суцільний асфальт.


Тендер на ремонт виграли меняни

На відкритих торгах з приводу ремонту комунальної дороги по вулиці Дудка, які ще у лютому оголосила Корюківська міськрада, перемогло ПАТ «Шляхове ремонтно-будівельне управління № 82».

Заступник міського голови Олександр Савченко
розповів, що на цій вулиці покладуть суцільний асфальт аж до перехрестя основних доріг у мікрорайоні Олексіївка. Наразі також триває ремонт дороги по вулиці Вокзальній. Коштом міської ради лагодять розбиті ділянки поблизу залізничного вокзалу.

За словами Олександра Миколайовича, цього року повинні відремонтувати дорогу на Наумівку. Це автошлях обласного підпорядкування, тому роботи виконуватимуться коштом обласного бюджету.

А ще мають капітально відремонтувати дорогу державного значення від Щимеля до Корюківки (по місту від в’їзного знаку до церкви). Ці роботи фінансуватиме Служба автомобільних доріг з державного бюджету.


Капітальний ремонт вулиці Дудка в Корюківці

Отже, можна сподіватися, що незабаром дуже зруйнована ділянка асфальтівки у Корюківці — від церкви до маслозаводу — нарешті буде відремонтованою.

Коштом міського бюджету планується облаштувати рух по колу біля Свято-Вознесенської церкви. На виконання цих робіт оголошуватиметься тендер

Також проводиться грейдерування доріг у місті та по селах громади. Вулиці Польову й Ткаченко підсипатимуть грунтощебенем. Нині оголошено тендер на ямковий ремонт асфальтованого покриття та нанесення чи поновлення розмітки по Корюківці й селах громади.

Натомість ремонт розбитої вулиці Чернігівської поки під питанням. Усе залежить від того, чи будуть цього року у міському бюджеті на це кошти.

У сусідній Холминській громаді, за інформацією заступника селищного голови Сергія Васильченка, першочергово планують завершити ямковий ремонт дороги Чорний Ріг - Радомка, який розпочали торік. Потім проведуть підсипку вулиць. Але це буде ближче до літа. Нині громада активно займається питаннями благоустрою.

Ірина Гайова, Cусіди.Сіty. Фото: Корюківська міськрада

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт дороги, Корюківка

Добавить в: