• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » З 19 квітня - перекриття руху автотранспорту по провулку Гомельському


Талион

З 19 квітня - перекриття руху автотранспорту по провулку Гомельському

 

У Чернігові на проїзній частині по провулку Гомельському, а саме: на ділянці від перехрестя з вул. Гомельською до перехрестя з внутрішньоквартальним виїздом на проспект Миру, з 08.00 год. 19 квітня по 17.00 год. 30 квітня перекриватиметься рух автотранспорту.Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 15 квітня, під час засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

АТ «Облтеплокомуненерго» проводитиме тут ремонтні роботи на підземній тепловій мережі, що перетинає проїзну частину провулку Гомельський в районі житлового будинку №7.


Призупиняється рух автотранспортних засобів з метою запобігання виникнення аварійних ситуацій та забезпечення якісного виконання робіт.

На період перекриття руху будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції у м.Чернігові. Управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції забезпечить нагляд за організацією руху транспорту.Джерело: Прес-служба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: провулок Гомельський, перекриття руху, ремонт, теплова мережа

Добавить в:
 
 


Центр Комплект