• Брухт ДальнобойСервис


реклама

Ви заможно живете?

 

Кожному цікаво зазирнути за паркан, аби дізнатися, як хто живе. Часом це вдається, часом ні, але й сам паркан багато скаже про господаря і його можливості. Приміром, якось у Бучі Київської області директор держпідприємства «Укрхімтрансаміак» Віктор Бондик відгородив свій особняк від сусіднього будинку 13-метровим парканом. До огорожі підвели напругу.

Бувають триметрові, п’ятиметрові паркани. З каменю, металу.

Оце саме зараз, як потепліло, і собі можна встановити новий паркан, та такий, що сусіди лопнуть від заздрощів! І не тільки вони.

А наше запитаннячко на цьому тижні таке: «Ви заможно живете? А який у вас паркан?»
«Щоб однакові»

Сергій Охонько, підприємець, радник міського голови, Ніжин:

— Мешкаю у квартирі. Отож паркану біля будинку немає. Проте питання огорож важливе і на часі. Наразі у міськраді обговорюємо, щоб у історичній частині міста усі паркани були в одній кольоровій гамі. У тому числі і у приватних домоволодіннях, фасади яких виходять на проїжджу частину. Щоб прийти до одного архітектурного рішення. Оскільки на сьогодні в одних така огорожа, у других — інша. А у третіх старий повалений паркан.

— Сергію Миколайовичу, ті, у кого старий дерев’яний повалений паркан, звідки гроші візьмуть на новий?

— Потрібно шукати шляхи фінансуванню

«Спільний»

Євгеній Ігнатенко, начальник відділу регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Варвинської громади:

— Живу у двоповерховому 16-квартирному будиночку. Паркан під ним — спільний із сусідами. Бетонний. Не фарбований, просто сірий. Стоїть зо два десятки років, скільки живу тут. Висотою метра півтора. Якщо стоїш на повний зріст, вулицю видно.

«Як золото»

Тетяна Бруй, староста Козарського старостинського округу Носівської ОТГ:

— У мене від вулиці паркан, як золото. Два роки назад встановлений. Невисокий. Дуже не подобаються бетонні паркани. Хто їх ставить, я б тих вішала. Дерево — це ж так гарно, охайно. Ставити наймала місцевих людей, бо сім’я у нас слабенька. Фарбували у натуральний «дерев’яний» колір.

Перед цим років п’ятнадцять попередній паркан простояв. Той мені ще більше подобався, бо взагалі низенький був, за європейською традицією. А від городу двір загороджений євросіткою (з широкими «віконцями»). Там, може, і не так гарно, та треба ж.

«Кому цікаво, хай заглядають»

Віталій Сергієнко, начальник відділу ЖКГ Новгород-Сіверської міської ради:

— Металевий, схожий на сітку, наче у бджолиних рамках зроблений. Стоїть вже років двадцять точно. Ставив сам. Міняти не планую, немає необхідності. Паркан близько 1,5 метра висотою. Пофарбований у зелений колір. Сторонніх очей не боюся. Кому цікаво, хай заглядають.

«Молоді поставили»

Віктор Скороход, пенсіонер, Козелець:

— Я живу в будинку на два входи. Сусіди молоді. Поставили новий металевий зелений паркан. І з мене грошей не взяли. Знають про мої статки.

Я десяток років був депутатом Козелецької селищної ради і навіть по десять соток землі своїм дітям не взяв. П’ять років був головою комісії по законності і правопорядку. І жодного разу не скористався в особистих інтересах наданими мені повноваженнями. Останні роки у нас землі отримують тільки «свої» люди. Я ж найближчий до наділів на цвинтарі, простіше могил. Доглядач кладовища, що в районі Київської Слобідки. Скільки хто за життя не нагріб, усім слід пам’ятати: в труні кишень нема. Що зібрав у душі, з тим і будеш лежати.

Тижневик «Вісник Ч» №14 (1821), 8 квітня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: паркан, опитування, «Вісник Ч»

Добавить в: