• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Через посилення карантину: у Чернігові на третину поменшало автобусів та маршруток


реклама

Через посилення карантину: у Чернігові на третину поменшало автобусів та маршруток

На другий день посиленого карантину на маршрути виїхали 150 автобусів та маршрутних таксі. Це – на 30% менше, ніж до посилення карантину. Про це в коментарі Суспільному повідомила Наталія Сікач, заступниця начальника управління транспорту міськради.За її словами, це пов’язано з карантинними обмеженнями по кількості пасажирів у салоні, і, відповідно, з падінням прибутку.

«Автобусів стало, порівняно з минулим вівторком, на 30% менше. У зв’язку з тим, що після вчорашнього дня (5 квітня – перший день посиленого карантину, - ред.) деякі водії відмовляються працювати. Усе, що можуть перевізники забезпечити – це 150 автобусів, які вийшли сьогодні на маршрути», - говорить Наталія Сікач.

З її слів, 150 – це маршрутні таксі та автобуси ЧТУ. Тролейбусів на вулиці міста виїхало 65 – стільки ж, як і до посилення карантину.

Автобусів на маршрутах поменшало рівномірно, а до управління не надходили скарги щодо того, що люди не доїхали на роботу, сказала Суспільному Наталія Сікач.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт, ЧТУ, автобуси, Наталія Сікач

Добавить в: