• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На в'їзді до Чернігова висадили сім ялинок замість тих, що не прижилися


реклама

На в'їзді до Чернігова висадили сім ялинок замість тих, що не прижилися

На в'їзді до Чернігова з боку Києва 6 квітня комунальники висадили сім ялинок. Їх посадили замість тих чотирьох, які не прижилися. Про це Суспільному повідомив начальник КП «Зеленбуд» Артем Стах.За його словами, роботи здійснювались за рахунок підрядника — ТОВ «УкрСіверБуд». Він виплатив 120 тисяч гривень. Це відновна вартість пересаджених з-під видавничого комплексу «Десна» ялинок, які не прижилися. Також, сказав Стах, підприємство додало ще невелику суму, щоб довершити красиву композицію.

«Сьогодні висадили 7 сербських ялинок висотою 3-3,5 м. Протягом тижня на задньому фоні висадимо ще 7 голубих ялинок Глаука. Вони будуть трохи вищі — 4-4,5 метри. Загалом вся композиція складатиметься з 18-ти ялин (разом з 4-ма сербськими, які вже були висаджені на тому місці у 2019 році)», - сказав Артем Стах.


Нагадаємо, жодна з чотирьох 40-річних ялин, які у січні 2020 року пересадили з-під видавничого комплексу «Десна» у Чернігові до підніжжя Катерининської церкви, не прижилася. Рішення про їх пересадку на в’їзді до Чернігова ухвалили у зв'язку з тим, що ялинки були надто близько розташовані до будівельного майданчику та заважали зведенню багатоповерхівки.

UA: Чернігів. Фото: КП «Зеленбуд»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ялинки, КП «Зеленбуд»

Добавить в: