• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Атрошенко розмірковує, що робити, якщо в Чернігів поїдуть танки


реклама

Атрошенко розмірковує, що робити, якщо в Чернігів поїдуть танкиМер Владислав Атрошенко прокоментував інформаційні повідомлення, які лунають у всеукраїнських ЗМІ про загрозу воєнного вторгнення з боку РФ через кордон з Чернігівської областю:

- Всі ми дивимось телевізор, новини і таке інше. Чули виступ відповідальних керівників Міноборони, армії, бачимо кількість танків та важкої зброї, яка зосереджується на кордонах країни. Чернігів прикордонне місто. Може треба якось попрацювать, хоча б з керівним складом, починаючи від міського голови.

- Ну, от поїхали танки, це займе тихим ходом десь 1.5 години до Чернігова. Інформацію ми маємо, які будуть наші дії і як відпрацьовувать інфомрацію? Це я звертаюсь до СБУ, до військового керівництва, яке розташоване на території міста.

- На сьогоднішній день, я вважаю, що треба скоординувати всіх керівників, включаючи бізнеструктури, аби зрозуміти, якими мають бути наші дії, в разі отримання подібної інформації.

- З боку держави треба зайнятися централізованою організацією загонів самооборони, тим більше в прикордонному місті, - сказав Атрошенко в ході сьогоднішньої розширеної наради з керівниками структурних підрозділів та керівниками комунальних підприємств Чернігівської міської ради.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Атрошенко, танки

Добавить в: