• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » В Чернігові стрімко зростає кількість госпіталізованих з ковідом


реклама

В Чернігові стрімко зростає кількість госпіталізованих з ковідом

Чернігівська область займає 5-те місце по рівню госпіталізації пацієнтів з ковід в Україні, при цьому в Чернігові стрімко зростає кількість пацієнтів, яким необхідна медична допомога в умовах стаціонару. Про це на сьогоднішній розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та керівниками комунальних підприємств Чернігівської міської ради повідомила присутнім Ольга Олександрівна Малець в.о. начальника управління охорони здоров’я міськради:

- Чернігівська область залишається в "червоній" зоні і за своїми двом показниками зараз виходить за межі індикаторних. Починаючи з 8-го тижня поточного року почався підйом показників захворюваності, а починаючи з 13-го він різко підвищився.

- Протягом лютого кількість захворілих була менша, ніж кількість одужавших, в березні ці показники помінялися місцями - захворілих стало більше. Показники останнього тижня лютого були - 943 захворілих, одужалих - 260, кількість госпіталізованих - 229, що вдвічі більше, ніж на попередньому тижні. Найбільше померлих у 2021-му році за тиждень було на початку січня - 12.

- Зараз показники захворюваності стрімко наближаються до максимальних, які були зафіксовані 4 грудня минулого року - 1551 захворілий, зараз їх - 1481. В порівнянні з попереднім тижнем приріст становить - майже 400. За прогнозами, якщо така тенденція збережеться, в найближчий час захворілих буде більше, ніж у грудні.

- Середньодобовий показник по Чернігову - 106 захворілих.

- Ліжковий фонд збільшено до 535 ліжок, в порівнянні з минулим тижнем, коли їх було 460. Станом на 5 квітня 376 ліжок зайняті пацієнтами. Сьогодні 31 хворий поступив в 3-тю міську лікарню (ургентну).

- Рівень госпіталізації - є зараз високим. Питома вага тяжких хворих, які потребують госпіталізації збільшилась. Також збільшується кількість хворих, які потребують кисневої підтримки.

- Зараз ліжок, які під’єднані до кисню - 390, минулого тижня їх було 368.

- Загальна кількість хворих, які перебувають на кисневій підтримці - фактично половина, від всіх госпіталізованих.

- Можна зробити висновок, що ситуація продовжує ускладнюється. Тож потрібно виконувати всіх карантинних обмежень, дотримуватися протиепідемічних правил, - підсумувала свою доповідь Ольга Малець.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ковід, Малець

Добавить в: