• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 28 тисяч тимчасових посвідчень на проїзд видали у Чернігові


реклама

28 тисяч тимчасових посвідчень на проїзд видали у Чернігові

Чернігівська міськрада видала 28 тисяч посвідчень на проїзд у громадському транспорті. Про це Суспільному сказав заступник міського голови Сергій Фесенко. За його словами, в суботу видали 16 тисяч тимчасових посвідчень. В неділю – близько 7 тисяч, у понеділок до обіду – ще 5 тисяч.


Фото: Чернігівська міська рада

«Більшість зверталися з магазинів харчового напрямку. Також звертались дуже багато з комунальної сфери: це Облтеплокомуненерго, ТЕЦ», - сказав Сергій Фесенко.

Також, за словами Сергія Фесенка, зверталися за посвідченнями підприємці та працівники банків.

«І зараз за посвідченнями приходять люди, трошки є черга, але ми намагаємося оперативно їх видавати. Є клопотання на міського голову, прізвища осіб, серія і номер їхніх паспортів, дата народження – вони дають це клопотання і в цей же день отримують посвідчення».

Пенсіонерам посвідчення не видають.

«Якщо приходить пенсіонер і каже: «Я хочу взяти посвідчення, буду їздити». Ми йому пояснюємо: «Ви ж бачите, яка ситуація, ми таке посвідчення Вам не можемо дати». Роз’яснили, вони з розумінням поставились. Мало хто і звертався», - сказав Фесенко.

Нагадаємо від 5 квітня у Чернігові посилили карантинні обмеження. Таке рішення ухвалили 2 квітня на засіданні міської комісії з надзвичайних ситуацій.

З 5 квітня заборонено:
  • відвідування закладів освіти з першого класу, окрім садків;
  • відвідування позашкільних закладів (гуртків);
  • відвідування цвинтарю у вихідні дні;
  • роботу точок видачі кави;
  • проведення культурних та спортивних заходів;
  • роботу кінотеатрів;
  • громадський транспорт - тільки за спецперепустками. Перепустки, видані раніше, діють.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: посвідчення, транспорт, спецперепустки, карантинні обмеження

Добавить в: