• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Дачний сезон перевезень у Чернігові стартує 16 квітня. 22-с чекає свого перевізника


Радио

Дачний сезон перевезень у Чернігові стартує 16 квітня. 22-с чекає свого перевізника

Чернігів готується до дачного сезону. Він офіційно розпочнеться 16 квітня і триватиме до 15 жовтня цього року.

Міське Управління транспорту має організувати перевезення.Олександр Рижий, начальник Управління транспорту ЧМР: «Вже з 3 квітня ми оприлюднили графіки руху дачних маршрутів, які курсують зараз. З 16 квітня буде графік переглядатися і додаватися більше рейсів, тому що буде більше навантаження на транспорт».

Знайти графіки руху можна на сайті муніципалітету і сторінці управління в Фейсбуці.

Нині триває конкурс, аби знайти перевізників на 3 маршрути дачних перевезень. Це 18, 36 та 22С. Якщо перші два тимчасово обслуговують інші, то 22С поки не курсує.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту ЧМР: «На 22-й маршрут ми оголосили конкурс. 13-го відбудеться конкурс. Далі будемо дивитися, або тимчасово будемо назначати перевізника, або може все ж таки є претенденти на цей маршрут. Вже на конкурс подалося 3 конверти – є три претенденти, можливо серед них є бажаючий на 22-й маршрут».

Про розклад руху 22С повідомлять додатково. Решта ж маршрутів дачних перевезень курсують і нині. На них працює по одній чи дві одиниці транспорту. Мережу цих перевезень кожного року намагаються зробити комфортнішою, кажуть в управлінні.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту ЧМР: «Я хочу нагадати, що у нас в 36 і 47 маршрути були внесені зміни. Вони курсують від залізничного вокзалу. 47-й нас відправляється від «Хімволокна», а 36-й – від КСК. Це було зроблено для покращення, щоб люди могли нормаль дістатися до вокзалу, бо там у нас більш пересадочний хаб».

На дачних перевезеннях у транспорті діятимуть ті ж обмежувальні заходи щодо стримання розповсюдження COVID-19. Тобто всі пасажири та пасажирки мають бути в масках, наповнюваність рухомого складу тільки по кількості сидячих місць. Перевізники ж мають провітрювати та дезінфікувати машини згідно встановлених норм.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дачні перевезення, Олександр Рижий, автобуси, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект