• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівські прокурори повідомили про підозру 58-річному «вору в законі»


реклама

Чернігівські прокурори повідомили про підозру 58-річному «вору в законі»

 

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру «вору в законі» на прізвисько «Камо Московський» за фактом поширення злочинного впливу в суспільстві особою у статусі «вора в законі» (ч. 3 ст. 255-1 КК України), та фактом незаконного придбання, зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів з метою збуту у місці тимчасового тримання іноземців (ч. 2 ст. 307 КК України).За даними слідства, 58-річний уродженець Грузії, який нелегально потрапив до України з Російської Федерації, перебував у пункті тимчасового тримання іноземців (ПТТІ) в с. Розсудів Чернігівського району, куди він був поміщений після затримання в січні минулого року. Маючи статус суб’єкта підвищеного злочинного впливу — «вора в законі», він встановив і поширив свій злочинний вплив на території закладу.На фото Камо Єгіазаров на прізвисько "Камо Московский", фото  з сайту mzk1.ruНа фото (зліва) "вор в законі" Камо Єгіазаров (Камо Московський) та Олександр Сєвєров (Сєвєр)

Зокрема, взяв на себе повноту неформальної влади, запровадив правила поведінки у відповідності до «воровських законів» та забезпечив їх дотримання особами, які утримувалися ПТТІ, вирішував конфліктні ситуації, які виникали між особами з позицій кримінальних «законів» та «понять», здійснював контроль так званого «общака» — надходження та розподілу матеріальних благ і грошових коштів здобутих злочинним шляхом.

Окрім того «вор у законі» забезпечив надходження та організував схему незаконного збуту наркотичних засобів на території ПТТІ.

З метою викриття злочинної діяльності за місцем перебування вказаної особи проведені обшуки, під час яких виявлено заборонені речовини.

Наразі тривають необхідні слідчі дії та підготовка матеріалів для обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Довідково:
 
Поліція Києва затримала «злодія в законі» на прізвисько «Камо Московський», який незаконно приїхав в Україну, аби уникнути кримінальної відповідальності в РФ ще 5 грудня 2019 року. За даними оперативників, «Камо Московський» прибув з метою встановити контроль над злочинними групами в Україні. 57-річний уродженець Грузії був "коронований" у 1983 році в Тбілісі. Був неодноразово засуджений за скоєння тяжких злочинів - загалом він провів у місцях позбавлення волі, у тому числі суворого режиму, понад 30 років. Востаннє звільнився з ув'язнення у жовтні 2019 року.

Gorod.cn.ua за матеріалами Пресслужби Чернігівської обласної прокуратури

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підозра, «Камо Московський

Добавить в:
 
 


Центр Комплект