• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 134 гектари землі аграрний ліцей незаконно передав «Верітас Агро»


реклама

134 гектари землі аграрний ліцей незаконно передав «Верітас Агро»

 

Чернігівський господарський суд розглянув справу, що стосувалася незаконної передачі 134 га земель сільгосппризначення для навчальних і дослідних цілей. Дана земельна ділянка перебувала у постійному користуванні Мринської філії Державного професійно-технічного навчального закладу «Куликівський професійний аграрний ліцей», який навчає дітей в с. Мрин Носівського району, Чернігівська область.На фото Куликівський професійний аграрний ліцей

У травні минулого року ліцеєм укладено договір про спільну діяльність із фермерським господарством «ВЕРІТАС АГРО» (зареєстровано в селі Хотинівка Носівського району), на підставі якого останньому було передано у користування цю земельну ділянку.

Вказаний договір був укладений без погодження із відповідними державними органами та відповідної реєстрації в податковому органі, з метою приховати інший договір – оренди.

При цьому прихований договір оренди також суперечив вимогам Земельного кодексу України та Закону України «Про оренду землі», оскільки заклад освіти, як землекористувач, не мав права розпоряджатися цією землею.
Після встановлення факту незаконної передачі землі у користування Ніжинська окружна прокуратура звернулася з позовом до суду про визнання недійсним зазначеного договору про спільну діяльність.

Господарський суд Чернігівської області (суддя Белов Сергій Валерійович) погодився з доводами прокурора та 30.03.2021 задовольнив прокурора у повному обсязі. Оскаржуваний договір сторонами розірвано, земля повернулася законному користувачу.

Gorod.cn.ua за матеріалами Пресслужби Чернігівської обласної прокуратури

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: земля, оренда, фермери, Куликівка, Мрин, Хотинівка, прокуратура, Белов

Добавить в: