• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Чернігівська політехніка» та «Чернігівський колегіум» найближчі два тижні навчатимуть дистанційно


реклама

«Чернігівська політехніка» та «Чернігівський колегіум» найближчі два тижні навчатимуть дистанційно

 

«Чернігівська політехніка» з понеділка, 29 березня, на два тижні йде на дистанційне навчання. Таке рішення прийняли у зв’язку з встановленням додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів у Чернігові. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті університету.


Також продовжили дистанційне навчання до 11 квітня і в «Чернігівському колегіумі». Про це повідомив Суспільному проректор з науково-педагогічної та виховної роботи «Чернігівського колегіуму» Анатолій Тимошенко.

За його словами, студенти «Чернігівського колегіуму» на дистанційному навчанні з 15 березня. Анатолій Тимошенко каже, тоді прийняли таке рішення, оскільки багато студентів хворіли на Covid-19, продовжили його у зв’язку з обмежувальними заходами на території області, які ввела вчора міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дистанційне навчання, студенти, Чернігівська політехніка, Чернігівський колегіум

Добавить в: