• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові розпочався набір підприємців на навчання


реклама

У Чернігові розпочався набір підприємців на навчання

 

З 16 по 28 березня триває прийом анкет на участь в інкубаційній програмі Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів Чернігівщини. Назва програми – Business Hub Chernihiv Region.Що таке бізнес-інкубатор

Це навчання та практична підтримка підприємців або тих, хто має лише бізнес-ідею. Учасники програми вчать теорію, аналізують реальні можливості розвитку, отримують допомогу у складанні бізнес-планів. Наставники – це викладачі, ментори, тренери з Національного університету «Чернігівська політехніка», Чернігівської торгово-промислової палати та експерти міжнародних програм.

Це буде другий сезон програми Business Hub Chernihiv Region. Директорка Центру підтримки підприємництва Олена Муравйова розповіла, чим він відрізнятиметься від першого:

– Ми дещо переформатували освітній компонент, збільшили практичні заняття. Робота над бізнес-планом та менторський супровід розпоч­неться з перших навчальних годин. Навчання проходитиме онлайн та офлайн.

У першому бізнес-інкубаторі брали участь 8 команд. Вони підготували та презентували бізнес-плани. За словами пані Муравйової, два учасники зареєстрували власний бізнес, інші – зобов’язались зробити це впродовж року.

– Проєкт 3DCity зацікавив представників бізнесу та влади, які зголосилися шукати інвесторів для його реалізації. Поки що команда виготовляє МАФи, презентує їх на виставках, виготовляє продукцію на замовлення. Другий проєкт – бренд дитячого одягу GigglesGsggles – вийшов на нові ринки, відкрив магазин одягу. Проєкт з вирощування прісноводних креветок – закупили обладнання і наразі облаштовують першу міні-ферму, – розповіла про підсумки першого сезону інкубаційної програми Олена Муравйова.

Хто і як може подати заявку


Будь-яка людина або команда (2-3 особи), що мають бізнес-ідею. У разі перемоги потрібно зробити одноразовий внесок 1000 грн, який піде на часткове відшкодування витрат на навчання.

Аби подати заявку, треба заповнити аплікаційну форму, розміщену в фейсбуці Business Hub Chernihiv Region.

Як обиратимуть переможців

1 квітня журі, склад якого наразі формується, оголосить 15 фіналістів. Оцінюватимуть якість поданих ідей. За словами пані Муравйової, звертатимуть увагу на креативність, унікальність та інноваційність (зокрема й екологічну) бізнесу.

Навчання розпочнеться 2 квітня і триватиме по 6 червня.

Наталія Найдюк, «Деснянка» №12 (851) від 25 березня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: навчання, Найдюк, Деснянка

Добавить в: