• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові горіла квартира по вул.Привокзальній (фото)


Талион

У Чернігові горіла квартира по вул.Привокзальній (фото)

 

В м. Чернігові в господарстві по вул. Привокзальній, 15/3 о 20 год. 17 хв. 16 березня сталася пожежа в житловому цегляному будинку. Вогнем пошкоджені стеля та майно. 

Господар будинку Лисенко Денис Степанович повідомив нашому виданню, що коли сталося займання він, як раз приїхав додому, дружина перебували у дворі будинку, а дитина знаходилась в туалеті. Він побачив, що подовжувач, який було підключено до бойлеру почав плавитися і обмотка кабелю почала капати на підлогу. Пожежному інспектору він пояснив, що визнає свою провину в неуважному ставленні до екслуатації елетричних приладів, а саме: не передбачив силову розетку, застосування запобіжників та вогнегасник в оселі. Пожежу вдалося швидко загасити, оскільки пожежна частина по вул.Жабинскього знаходиться неподалік від постраждалого від вогню будинку, наразі родина займається відновленням пошкодженого та робить ремонт.
Цю інформацію повідомив нашому видання речник Управління ДСНС України у Чернігівській області Олександр Івченко.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пожежа, Привокзальна

Добавить в:
 
 


Центр Комплект