Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові на Котляревського через прорив каналізаційного колектора провалився асфальт

У Чернігові на Котляревського через прорив каналізаційного колектора провалився асфальт

У Чернігові через прорив каналізаційного колектора на вулиці Котляревського провалився асфальт. Зараз там тривають ремонтні роботи. Як каже фахівець з інформдіяльності «Чернігівводоканалу» Ігор Грищенко, прориву колектору передувала інша аварія на цьому ж місці.Роботи на місці аварії тривають з о 8:30 ранку. Робітники дістають бетонні перекриття зруйнованої водопровідної камери, які впали на колектор і зруйнували його.

«2 березня відбулася руйнація двох каналізаційних колодязів. Причина цієї руйнації – газова корозія. Колодязі були зроблені з цегли, і через це вони склалися. Через падіння колодязів був зруйнований каналізаційний колектор. Поруч з ними розташована була і водопровідна камера», – пояснив фахівець з інформаційної діяльності «Чернігівводоканалу» Ігор Грищенко.


Колодязі і колектор відновили, але через витоки води підмило бетонні перекриття камери, розповів фахівець.

Водопостачання призупинили, щоб зменшити руйнування водопровідної труби, якщо під час демонтажу бетонних плит вона пошкодиться. О 16-й годині його відновили майже у всіх будинках.

Скільки триватимуть роботи по відновленню колектора поки невідомо.­­­­­

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: порив, каналізаційний колектор, вулиці Котляревського, ремонтні роботи, UA: Чернігів

Добавить в: