• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Чернігівщині цього року планують відремонтувати 182 кілометри доріг


реклама

На Чернігівщині цього року планують відремонтувати 182 кілометри доріг

 

182 кілометри доріг на Чернігівщині планують відремонтувати у 2021 році. Про це в ефірі «Сьогодні. Головне» на Суспільному розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг в області Володимир Боровик.З його слів, на ремонт доріг в Чернігівській області виділено один мільярд 193 мільйони 587 тисяч гривень. Це поточні, капітальні ремонти та проектні роботи.

«Плануємо відремонтувати 182 кілометрів доріг. Капітальним ремонтом трасу Н-07 Київ — Суми — Юнаківка по всій протяжності по Чернігівській області. Це 143 кілометри», - каже Володимир Боровик.

Нині триває ремонт дороги М-01 від кордону з Київської області до Кіптів.


«Замовником цієї роботи є Уряд і Укравтодор. Служба автомобільних доріг як балансоутримувач цієї дороги, на час проведення, передали цю ділянку компанії «AzVirt». Контракт до кінця 2021 році. Можливо, продовження. На цей рік мають максимально потужно вийти на чернігівській регіон. Повинні завершити роботи з асфальто-бетонним покриттям», - сказав заступник начальника Служби автомобільних доріг в області.

На наступний, 2022 рік, залишаться роботи, які по часу займатимуть великий проміжок. Це бетонні роботи з мостами, шляхопроводами та трубами.

Планується провести ремонт окремими ділянками на об’їзній Чернігова (від населеного пункту Ягідне) до північного виїзду з Чернігова («гомельської розв’язки»). До середини квітня завершаться проектні роботи. Потім оголосять тендер на визначення підрядника.UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт доріг, Володимир Боровик

Добавить в: