• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Подбайте про свою безпеку разом з Поліцією охорони!


реклама

Подбайте про свою безпеку разом з Поліцією охорони!

 

АКТУАЛЬНО  Убезпечити себе, свою оселю або бізнес у кризові часи – одне з головних завдань кожної свідомої людини. На жаль, за час довготривалих карантинних обмежень криміногенна ситуація у країні погіршилась. Тому важливо не допустити, щоб крадіжки перетворилися на таку ж буденну справу, як це було колись у сумнозвісні 90-ті. 

Наші люди й досі нерідко розцінюють охорону як зайву розкіш, без якої можна обійтися. Звісно, завжди треба сподіватися на краще й вірити в те, що лихо омине Вас. Але набагато мудріше заздалегідь подбати про надійний захист того, що є справді цінним. І довірити це варто професіоналам своєї справи - Поліції охорони.

Про досвід і переваги державної охоронної структури, інновації й досягнення останніх років розповідає начальник Управління поліції охорони в Чернігівській області, полковник поліції Ігор Магдибор.«Довіряйте лише тим, хто заслужив на Вашу довіру. Ми понад 60 років бережемо спокій українців. Але до реформи 2015 року, коли міліція перетворилася на поліцію, ми називалися ДСО – Державною службою охорони. І саме під цією назвою нас досі пам’ятають, як показують цьогорічні опитування. Назва стала іншою, але суть залишилась незмінною. Поліція охорони – один зі структурних підрозділів Національної поліції України, орган державної влади, який контролює усі події, що сталися в місті та області.

Узявши курс на Європу, ми зберегли найкраще зі свого минулого. Для того, щоб перейти з міліції в поліцію, наші працівники пройшли переатестацію: медичний огляд, психологічне тестування, перевірку фізичних показників та інтелектуальних здібностей. Усе відбувалося відкрито, прозоро. Щоб виключити «кумівство» та корупційну складову, під час іспитів велося відео спостереження. На сьогодні зі старого особового складу у Поліції охорони служать лише ті, хто гідно подолав усі етапи перевірки.

Я сам 25 років пропрацював у міліції перш , ніш підтвердити своє право бути поліцейським.
Починав звичайним інспектором по роботі з особовим складом і послідовно долав щаблі кар’єрної драбини, досягаючи усього лише сумлінною відповідальною працею. Мої вимоги до «кадрів» завжди були дуже високими, всі про це знають. Я трепетно ставлюся до служби і відчуваю особисту відповідальність за кожного підлеглого. Тож у Поліції охорони створено всі умови, щоб наші працівники самовдосконалювалися та розвивалися. Класи, оснащені сучасною технікою, для навчальних занять, тренажерний зал для покращення фізичних показників – ми створили всі умови для розвитку. Тож можна поставити знак рівності між перевіреною десятиліттями ДСО та Поліцією охорони: по суті, це те саме, але покращене й усучаснене.

За останні 5 років найбільшим нашим здобутком вважаю відкриття сертифікованого пульту.
Таких усього десять по всій Україні, а в області він взагалі єдиний. Пульт відповідає міжнародним стандартам якості, він оснащений всім необхідним для безперебійної роботи за будь-яких умов.
Також ми відслідковуємо всі технологічні інновації серед охоронної апаратури, датчиків та приладів, постійно оновлюємо автопарк. Нещодавно придбані позашляховики Renault Duster, оснащені радіостанціями та світлозвуковими сигнальними приладами, стали у нагоді під час лютневих снігопадів: ми змогли навіть в умовах бездоріжжя та заметілі прибувати на виклики у найкоротший термін. Буквально минулого тижня була спроба пограбування одного з об’єктів, узятого нами під охорону, - продовольчої крамниці по вул. Доценко. Незважаючи на непогоду, наряд був на місці вже за 2 хвилини, і особу, що забажала легкої наживи, було оперативно затримано.

За останні роки не було скоєно жодної вдалої крадіжки з об’єктів, якими опікується Поліція охорони .
Будь-який прецедент закінчується затриманням «на гарячому». Поліція охорони, на відміну від приватних фірм, має дозвіл на застосування спецзасобів та вогнепальної зброї і може проводити процедуру затримання прямо на місці скоєння злочину. Також ми взаємодіємо з ГУНП Чернігівської області. Якщо трапляється, що на момент виклику зайняті всі наші наряди, поліція відправляє свою групу швидкого реагування за викликом на підконтрольний нам об’єкт.

Щоб бути ще оперативнішими, ми створили єдиний короткий номер 9899.
Легко запам’ятати, швидко набрати з будь-якого мобільного оператора або стаціонарного телефону. Це дозволить Вам економити дорогоцінні секунди, викликаючи наряд.

Останнім часом особливої актуальності набуває питання пожежної безпеки.
Трагічні новини зимових місяців, такі, як страшна пожежа у будинку престарілих на Харківщині або вибух кисневого балону в Запорізькій лікарні, змушують замислитись про важливість якісної пожежної сигналізації. Таке обладнання дозволяє запобігти людським жертвам, мінімізувати небезпеку та збитки. Поліція охорони пропонує послуги з встановлення сучасної пожежної сигналізації та її обслуговування. Бездротові датчики на батарейках розміщуються у потрібних клієнту локаціях, не спотворюючи при цьому естетичний вигляд приміщення. Монтажна група не має фіксованого робочого часу, наш пріоритет – не відпрацювати зміну з 9 до 17, а якнайшвидше встановити обладнання, тож працюватимемо стільки, скільки потрібно.

Поліція охорони й надалі робитиме все, щоб наша репутація залишалась бездоганною.
Моя мета як очільника обласного управління – отримати повну довіру чернігівців та мешканців області. Дуже хочу, щоб найважливіші об’єкти, що потребують особливо пильного нагляду, такі, як школи, дитячі садочки та лікарні, були саме під нашим захистом. Бо найдорожче варто довіряти лише найкращим».

Для замовлення послуг або отримання додаткової інформації завітайте за адресою:
м. Чернігів: вул. І.Франка, 4-А або телефонуйте цілодобово за номером 9899 з усіх операторів.

Gorod.cn.ua Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: