• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Очікується як у 2018 році: якою буде цьогорічна повінь на Чернігівщині


Очікується як у 2018 році: якою буде цьогорічна повінь на Чернігівщині

Весняне водопілля в цьому році буде значно вищим за минулорічне і може бути подібним до повені 2018 року.

Такий попередній прогноз дає Чернігівський обласний гідрометцентр.


Фото: ТСН

При цьому, йдеться у повідомленні установи, треба враховувати, що сніг ще може випасти і у березні (наприклад, як було у 2010, 2013 роках). Довгостроковий прогноз весняного водопілля в гідрометцентрі складуть в березні. Тоді уточнять і конкретизують наслідки повені.

В Чернігові ж негативних наслідків повені на Десні не прогнозують. Як сказав начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Григорій Годун, вода піде нижче по Десні.

«На сьогоднішній день рівень води в Десні складає 246 сантиметрів. Вихід в заплави – 700. Тому ми маємо ще запас 4,5 метри», - каже Григорій Годун.

За його словами, нині основне питання по Стрижню. Три ставки заповнені повністю – 100%. Наразі потрібно думати, як скинути воду, щоб не було підтоплення.

Нагадаємо, під час весняного водопілля у 2018 році Десна вийшла з берегів. Тоді затопило, зокрема, пляж «Золотий берег».


Фото: ТСН

Через вихід з берегів Стрижня, підтопленими виявились низка приватних будинків на вулиці Гончій.


Фото: Сергій Прима

А через повінь на річці Білоус, підтопило господарства у селі Старий Білоус.


Фото: ДСНС

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: повінь, весняне водопілля, Григорій Годун, обласний гідрометцентр

Добавить в: