• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Корюківщині в першому етапі мають щепити від коронавірусу понад 400 осіб


реклама

На Корюківщині в першому етапі мають щепити від коронавірусу понад 400 осіб

 

Коли в Корюківському районі розпочнеться вакцинація, медики поки не знають. Проте списки осіб, яким запропонують щепитися від ковіду у першому та другому етапах, вже склали. І загалом підготувалися до такої роботи.Сусіди.City вже повідомляли, що в Корюківці на базі Центру сімейної медицини міської ради створили одну з п’яти в Чернігівській області мобільних бригад з вакцинації населення від коронавірусної хвороби.

Бригади у складі лікаря, двох медсестер і водія будуть у Чернігові, Чернігівському районі, Ніжині, Прилуках і Корюківці.

Коли розпочнеться перший етап вакцинації

Генеральна директорка Центру Світлана Лещенко розповіла, що під час першого етапу безкоштовне щеплення запропонують 430 особам. Перш за все, це будуть 8 працівників мобільних бригад (основна й резервна), які безпосередньо проводитимуть щеплення населення.

Також мають вакцинуватися медпрацівники, котрі надають стаціонарну допомогу хворим на ковід, — 61 людина; 12 працівників лабораторій, які проводять дослідження на ковід; 40 працівників екстреної медичної допомоги, включаючи водіїв.

Вакцинації підлягають 309 осіб з Орлівського психоневрологічного інтернату — пацієнти та працівники


Поки не відомо, коли саме розпочнеться масове щеплення, бо в Україні ще немає вакцини. Медики припускають, це буде кінець лютого — початок березня. Очікують на надходження американської РНК-вмісної вакцини Pfizer від COVAX. Щеплення проводитиметься двічі з інтервалом у 21 день

Другий етап: у п’ять разів більше вакцинованих

У другому етапі щепленню від коронавірусу на Корюківщині підлягають уп’ятеро більше людей, ніж у першому. Це будуть 109 працівників первинної допомоги, 273 працівників інших медичних закладів, які не надають стаціонарну допомогу хворим на ковід, 12 працівників системи громадського харчування, 89 соціальних працівників та 1804 людини віком від 80 років.

Загалом — 2287 осіб. Про строки проведення другого етапу нічого не відомо.

Що таке COVAX

COVAX — це світова ініціатива задля імунізації проти COVID-19 та подолання гострої фази пандемії.

На сьогодні 183 країни є учасниками ініціативи, зокрема й Україна. Завдяки цій ініціативі доступ до вакцини отримають країни з низьким та середнім рівнем доходу, зокрема, планується забезпечити 20% населення України.

Ірина Гайова, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вакцинація, COVID-19, COVAX, Світлана Лещенко, Корюківка

Добавить в: